MMA PLARES FCMarek Jakimowicz poddał rywala gilotyną w stójce na gali ARES FC 6 [WIDEO]

Marek Jakimowicz poddał rywala gilotyną w stójce na gali ARES FC 6 [WIDEO]

Podczas gali ARES FC 6 w Paryżu kolejne zwycięstwo do swojego zawodowego dorobku dołożył Marek Jakimowicz (5-0).

Marek Jakimowicz

Polak już w pierwszej rundzie poddał gilotyną w stójce debiutującego zawodowo Mohamada Baillota (0-0). Jakimowicz trafił reprezentanta Francji obrotowy łokciem a po chwili złapał uścisk. Baillot zdecydował się na odklepanie tej techniki.

Reprezentant IFS Northern Ireland pozostaje wciąż niepokonany w zawodowej karierze. Podczas startów amatorskich zdobył on pas organizacji Clan Wars a w swoim zawodowym debiucie odniósł zwycięstwo w Bellatorze. “Grizzly” wygrał właśnie drugą walkę w ARES FC. Kilka miesięcy temu pokonał przed czasem Karima Ghajjiego.

Zobacz także:

KSW po raz pierwszy w Toruniu! Artur Szpilka zadebiutuje na KSW 71

Już 18 czerwca organizacja KSW po raz pierwszy w historii zawita do Torunia. Gala KSW 71 odbędzie się w Arenie Toruń, a w trakcie wydarzenia dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych debiutów w ostatnich miesiącach w polskim świecie MMA. Do okrągłej klatki wejdzie gwiazda bokserskich ringów, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej WBC, Artur Szpilka (0-0).

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis