Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEFM SHOWNorman ParkeMateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy!

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy!

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

Parke

Przypomnijmy, że ”Don Diego” to trener Piotra Szeligi, który w sobotę w Tauron Arenie zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke. ”Stormin” bez problemów w drugiej rundzie zdemolował freakowego zawodnika.

Wydawało się, że tylko jedna walka i ”Don Diego” rozstanie się z organizacją GROMDA. Niespodziewanie Mariusz Grabowski po ostatniej edycji gali na gołe pięści poinformował, że doszli do porozumienia z Kubiszynem. To nie koniec, bowiem Mateusz podpisał również kontrakt z Tymex Boxing Night (grupą bokserską).

Kubiszyn o walce z Parke: Ja mógłbym się z Parke mierzyć jak równy z równym!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował przegraną swojego podopiecznego Piotra Szeligi. W pewnym momencie Kubiszyn stwierdził, że jest otwarty na starcie z Normanem Parke. Nie byłaby to oczywiście walka w formule MMA.

Szeli zawsze jest groźny, do samego końca może trafić. Na chwilę obecną Parke to za wysoka półka. Ja mógłbym się z Parke mierzyć jak równy z równym. Szeli po prostu mając niektóre argumenty, mógł tylko zaskoczyć. Fajnie by było. Normalnie po prostu po koleżeńsku, zbijemy sobie piąteczkę. To by była naprawdę bardzo sportowa walka, top sportowy. Moglibyśmy sensowne formuły ustalić, bo w pełnym MMA mizerne szanse swoje widzę. Wiadomo stójkowo spoko, tylko Norman sprowadza i wyglądałoby to, jak dzisiaj. Szeli ma lepszy parter niż ja, u mnie praktycznie go nie ma.

Co wy na to?

Zobacz także:

Granice są tylko w głowie! Niepełnosprawni na wózkach zawalczyli w MMA [WIDEO] Widzieliście?

To była pierwsza tego typu walka w historii mieszanych sztuk walki. Niepełnosprawni na wózkach inwalidzkich zawalczyli ze sobą w pojedynku na zasadach MMA!

Piotr Pająk o walce z Wiewiórem: On nie jest chętny, bo wie że straci pas! Co wy na to?

Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka (4-1) w sobotę w Tauron Arenie po raz pierwszy obronił pas organizacji FAME MMA. W komentarzach jeden z fanów/widzów postanowił zapytać Piotra Pająka o potencjalne starcie z ”Wiewiórem”. Youtuber ”Podróże Wojownika” zapewniał, że jest gotowy, lecz potencjalny przeciwnik nie będzie chciał takiego starcia. Będzie jakaś odpowiedź?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis