MMA PLKSWMarcin Wrzosek w świetnej formie przed KSW 53! Zapomnijcie o “ulańcu”!

Marcin Wrzosek w świetnej formie przed KSW 53! Zapomnijcie o “ulańcu”!

Marcin Wrzosek jest w świetnej formie przed galą KSW 53. “Polski Zombie” pokazał swoją sylwetkę na dwa tygodnie przed walką z Borysem Mańkowskim. Gala z jego udziałem odbędzie się 11 lipca.

Wrzosek w mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia, na których widać, że przez ostatnie tygodnie nie obijał się na treningach i zrobił wszystko, by zrzucić zbędną tkankę tłuszczową.

Marcin Wrzosek w świetnej formie przed KSW 53!

To, że Wrzosek jest daleko od optymalnej formy widzieliśmy śledząc poczynania zawodnika przed ogłoszeniem walki z Borysem Mańkowskim. Większego “Zombiego” oglądaliśmy w programie “Tylko Jeden” czy w udziałach w magazynie “Oktagon Live”.

Teraz o “ulanym” Wrzosku można zapomnieć! Były mistrz wagi piórkowej wydaje się być na najlepszej drodze do osiągnięcia fenomenalnej formy fizycznej na starcie z Borysem Mańkowskim:

#AlePizdzi ❄❄❄FitFabric Shark Top Team @Avete

Opublikowany przez Marcina "Polisha Zombiego" Wrzoska Poniedziałek, 29 czerwca 2020

Marcin Wrzosek to zawsze gwarancja widowiskowej walki. Regularny zdobywca nagród za najlepsze pojedynki na galach KSW już po raz ósmy wejdzie do okrągłej klatki. Były mistrz kategorii piórkowej zdobył pas podczas gali KSW 37: Circus of Pain, kiedy to przez nokaut techniczny w drugiej rundzie zwyciężył z Arturem „Kornikiem” Sowińskim.

Tytuł z rąk bydgoszczanina odebrał w kolejnym starciu Kleber Koike Ersbt. Po zwycięstwach z Romanem Szymańskim i Krzysztofem Klaczkiem, a także przegranym boju z zjawiskowym Salahdinem Parnasse’em, zawodnik Shark Top Team wskoczył w ostatniej chwili do pojedynku o tymczasowy pas kategorii lekkiej z Normanem Parkiem. Po pięciu rundach walki niejednogłośnie zwycięzcą został wybrany Irlandczyk, ale eksperci docenili bardzo dobry występ Polaka.

32-latek postanowił pozostać w najmocniej obsadzonej dywizji lidera europejskiej sceny MMA i na KSW 53 zmierzy się z Borysem Mańkowskim, któremu nie szczędzi cierpkich słów w mediach społecznościowych i wywiadach.

Zobacz także:

Norman Parke wyśmiewa Gamrota i Mańkowskiego: Chłopak i dziewczyna, obstawiam, że dawcą jest…

Norman Parke ponownie szuka kontrowersji i wyśmiewa Mateusza Gamrota i Borysa Mańkowskiego. Irlandczyk odkopał stare zdjęcie obu zawodników i postanowił poruszyć drażliwy dla wielu temat.

Czekając na KSW 53: zapowiedź walki Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek [WIDEO]

Czekając na KSW 53 Federacja Konfrontacji Sztuk Walki zaprezentowała zapowiedź walki Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek.