MMA PLKSWNorman Parke wyśmiewa Gamrota i Mańkowskiego: Chłopak i dziewczyna, obstawiam, że dawcą jest…

Norman Parke wyśmiewa Gamrota i Mańkowskiego: Chłopak i dziewczyna, obstawiam, że dawcą jest…

Norman Parke ponownie szuka kontrowersji i wyśmiewa Mateusza Gamrota i Borysa Mańkowskiego. Irlandczyk odkopał stare zdjęcie obu zawodników i postanowił poruszyć drażliwy dla wielu temat.

Parke przygotowuje się do gali KSW 53, na której zmierzy się w walce o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej właśnie z Mateuszem Gamrotem. Będzie to trzeci pojedynek tych zawodników. Wcześniej “Gamer” raz wygrywał, a drugi raz ich walka zakończyła się przez no-contest.

Norman Parke wyśmiewa Gamrota i Mańkowskiego: Chłopak i dziewczyna, obstawiam, że dawcą jest…

W jaki sposób Parke wyśmiał Gamrota i Mańkowskiego? Opublikował bowiem w mediach społecznościowych wpis, w którym wyśmiał wspólne zdjęcie zawodników z Poznania. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wykorzystał do tego… zdjęcia z łóżka!

“Chłopak i dziewczyna nigdy nie są daleko od siebie.. obstawiam że Borys jest dawcą.”

Boyfriend and girlfriend are never far apart…. I bet boris is the giver 🤣🤣🍆🍆 🖕🏼Chłopak i dziewczyna nigdy nie są daleko od siebie.. obstawiam że Borys jest dawcą 😂😂😂 🍆🍆🖕🏼

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Poniedziałek, 29 czerwca 2020

Co ciekawe, Borys Mańkowski w przeszłości także walczył z Irlandczykiem. Do ich walki doszło na gali KSW 47 w marcu 2019 roku. Tamtą rywalizację wygrał Parke pokonując “Diabła Tasmańskiego” decyzją sędziów.

Mańkowski teraz też wystąpi na gali KSW 53. Tam zmierzy się z ostatnim przeciwnikiem Normana Parke – Marcinem Wrzoskiem. Między tymi zawodnikami także jest medialny konflikt.

Zobacz także:

Czekając na KSW 53: zapowiedź walki Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek [WIDEO]

Czekając na KSW 53 Federacja Konfrontacji Sztuk Walki zaprezentowała zapowiedź walki Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek.

Uczestnik gali na gołe pięści WOTORE stracił ucho w walce ulicznej!

Bardzo przykra sytuacja spotkała uczestnika drugiej gali Wotore – Piotra Kurowskiego. Zawodnik i jednocześnie trener personalny wdał się w kłótnię na ulicy, czego efektem jest utrata znacznej części prawego ucha.

Piotr Szeliga na dłużej z MMA! Związał się z grupą Artnox Fight Sport

Wygląda na to, że Piotr Szeliga na dłużej związał się z MMA! Zawodnik, który zyskał popularność wygrywając z Krystianem Pudzianowskim na FEN 28 dołączył do grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport.