MMA PLKSWMarcin Wrzosek szczerze o zarobkach: Dwukrotnie więcej niż w KSW!

Marcin Wrzosek szczerze o zarobkach: Dwukrotnie więcej niż w KSW!

Marcin Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim szczerze wypowiedział się o zarobkach. ”Polish Zombie” zapewnia, że teraz zarabia dwukrotnie więcej niż wcześniej w organizacji KSW.

Wrzosek

Były mistrz KSW najbliższy pojedynek stoczy dziewiątego lipca na PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Jego przeciwnikiem będzie Gabriel ”Arab” Al-Sulwi. Pojedynek jest zakontraktowany w formule MMA.

Marcin to półfinalista prestiżowe turnieju TUF oraz mistrz KSW. Ma również za sobą walkę w formule bokserskiej z włodarzem PRIME Don Kasjo. Czy tym razem poradzi sobie z przewagą warunków fizycznych Araba? Przekonamy się już w lipcu. 

Wrzosek: Ilość pieniędzy na wpływa na mój poziom szczęścia!

Marcin Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zarobkach.

Większość osób mówiło mi, że rozmieniłem się na drobne, a wręcz przeciwnie rozmieniłem to na grube. Pomnożyłem moje przychody z walk przynajmniej 2-krotnie od czasu kiedy walczyłem w prawdziwym MMA. Według mnie moja walka z przyszłym przeciwnikiem Arabem będzie prawdziwym MMA, będą łokcie. W prawdzie 3 rundy po 3 minuty na prośbę mojego przeciwnika, ale bardziej ekscytujące jest oglądnie sprintu, a nie maratonu prawda? (…) Smutny/załamany? Po każdej przegranej walce jesteś smutny. Szczerze mówiąc zwolnienie z KSW tak naprawdę najmniej mnie zabolało. Zabolało mnie to, że osoby, które w KSW uważałem za przyjaciół okazało się, że nie są takimi przyjaciółmi jak myślałem. Przestały odbierać telefony i można powiedzieć, że dobrze się stało. Przekonałem się kto jest kim, w stosunku do mnie. To było ukryte błogosławieństwo (…) Przynajmniej dwukrotność. Ilość pieniędzy na wpływa na mój poziom szczęścia. Wpływa to, że rodzina jest zdrowa, ja jestem zdrowy, mam gdzie spać, co jeść – i to jest moja esencja szczęścia. Mam więcej pieniędzy, mogę sobie na więcej pozwolić, ale to nie definiuje mojego szczęścia.  

Cała rozmowa poniżej:

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Chciał wywołać aferę! Na ochronie stał były rywal Tysona, doszło do lekcji pokory! [WIDEO] Widzieliście?

To była brutalna lekcja pokory! Mężczyzna awanturował się i próbował doprowadzić do większej bijatyki. W pewnym momencie prowokował jednego z ochroniarzy – nie mając zapewne świadomości do kogo startuje. Był to, bowiem Julius Francis były mistrz Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej w boksie.

Paweł Jóźwiak przestał “robić sobie jaja” i pokazał fanom prawdziwy trening na tarczach. Jest moc! [WIDEO] Zaskoczy?

Prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak odniósł się do wczorajszej wiadomości, którą opublikowaliśmy na łamach MMA.PL, gdzie pokazaliśmy jego walkę z cieniem na tle uroków Mazur.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis