MMA PLBoksChciał wywołać aferę! Na ochronie stał były rywal Tysona, doszło do lekcji pokory! [WIDEO]

Chciał wywołać aferę! Na ochronie stał były rywal Tysona, doszło do lekcji pokory! [WIDEO]

To była brutalna lekcja pokory! Mężczyzna awanturował się i próbował doprowadzić do większej bijatyki. W pewnym momencie prowokował jednego z ochroniarzy – nie mając zapewne świadomości do kogo startuje. Był to, bowiem Julius Francis były mistrz Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej w boksie.

Julius

W ostatnim czasie takich sytuacji nie brakuje. Przypomnijmy sobie chociażby akcję z Mike Tysonem, który w samolocie był zaczepiany przez jednego z pasażerów. Ikona boksu nie wytrzymała! Tyson postanowił dać mu nauczkę. Pisaliśmy o tym [TUTAJ]

Sami zobaczcie:

Lekcja pokory! 

Ten chłopak od samego początku prowokował, a w pewnym momencie rzucał się z pięściami i wyzwiskami do każdego. Julius Francis (pracujący jako ochroniarz) nie zamierzał długo czekać i szybko uspokoił sytuację. Wspomniany Francis to były mistrz Wielkiej Brytanii w boksie. 57-latek w swojej karierze zmierzył się z Mike Tysonem.

Całe nagranie poniżej:

Juluis w ringu mierzył się również z takimi zawodnikami jak John Ruiz, Vitalij Kliczko czy Željko Mavrović. 57-latek karierę zakończył w 2006 roku, gdy w Londynie na punkty przegrał z Scottem Lansdowne.

Zobacz także:

Zawodnik GROMDA ostro o Tyburskim: Dałbym ci lekcję pokory! Widzieliście?

Zawodnik GROMDA Patryk Tołkaczewski zareagował na słowa Pawła Tyburskiego. “Glebie” nie spodobała się wypowiedź “Tyboriego”, które opisywała wygląd “Remiego” po krwawym pojedynku na ostatniej gali.

Kolejny konflikt na linii FAME MMA-PRIME? Boxdel o Arabie: Ch**owo, bo ma kontrakt z nami!

To było spore zaskoczenie. Wczoraj organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła zestawienie pomiędzy Gabrielem Al-Sulwim, a Marcinem Wrzoskiem. Do ich starcia dojdzie dziewiątego lipca na drugiej edycji PRIME w Gdyni. Michał Baron na programie ”Aferki” skomentował walkę ”Araba” u konkurencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis