MMA PLPaweł JóźwiakPaweł Jóźwiak przestał “robić sobie jaja” i pokazał fanom prawdziwy trening na tarczach. Jest moc! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak przestał “robić sobie jaja” i pokazał fanom prawdziwy trening na tarczach. Jest moc! [WIDEO]

Prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak odniósł się do wczorajszej wiadomości, którą opublikowaliśmy na łamach MMA.PL, gdzie pokazaliśmy jego walkę z cieniem na tle uroków Mazur.

Paweł Jóźwiak

Więcej o tamtej “walce z cieniem” przeczytacie TUTAJ ->Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

Prezes, który przygotowuje się do walki z Marcinem Najmanem zapowiedzianej na koniec roku 2022 tym razem opublikował wideo na serio, na którym prezentuje swój trening na tarczach.

Paweł Jóźwiak przestał “robić sobie jaja” i pokazał fanom prawdziwy trening na tarczach

Jóźwiak wszystko zamieścił na Twitterze. Najpierw odniósł się do wcześniej opublikowanego filmu, gdzie napisał, że podczas tamtej walki z cieniem ewidentnie robi sobie jaja, a potem opublikował wideo na serio:

Na serio, bowiem z pewnością chciał on, by jego umiejętności mogli zobaczyć kibice, czekający na walkę z “El Testosteronem”.

Zobaczcie zatem jak prezes Paweł Jóźwiak prezentuje się na tarczach:

Zobacz także:

Bob Sapp chce walczyć z Mike Tysonem! Zapowiada, że wyrwie mu serce! Widzieliście?

Bob Sapp nie powiedział ostatniego słowa. Jak widać weteran jest gotowy na kolejne wyzwania. ”Bestia” w weekend w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby zmierzyć się z Mike Tysonem. Dodatkowo Sapp zapowiedział, że… wyrwie mu serce i rozerwie je na strzępy.

Mirosław Okniński zapewnia: Prochazka to łatwiejszy rywal dla Błachowicza niż Glover! Co wy na to?

Mirosław Okniński zabrał głos na facebooku po gali UFC 275 w Singapurze. Uznany trener w naszym kraju zapewnia, że Jan Błachowicz (29-9) będzie miał łatwiej z Jiri Prochazką (29-3-1) niż ostatnim swoim pogromcą – Gloverem Teixeirą (33-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis