MMA PLNajnowszeMarcin WrzosekMarcin Wrzosek krytykuje rywala Mateusza Rębeckiego: Walczył z typem co miał 91 porażek i później jeszcze dał mu rewanż

Marcin Wrzosek krytykuje rywala Mateusza Rębeckiego: Walczył z typem co miał 91 porażek i później jeszcze dał mu rewanż

W miniony weekend w oktagonie UFC udanie zadebiutował Mateusz “Rebeasti” Rębecki. Polak, który jeszcze do niedawna był mistrzem wagi lekkiej i największą gwiazdą FEN mierzył się z Nickiem Fiore. Tego rywala Mateusza Rębeckiego krytykuje teraz Marcin Wrzosek.

Marcin Wrzosek krytykuje rywala Mateusza Rębeckiego

Były zawodnik KSW, a obecnie coraz bardziej ceniony freak fighter wziął na celownik rywala Rębeckiego, który co prawda wchodził do oktagonu jako niepokonany zawodnik, ale… rekordy jego rywali pozostawały wiele do życzenia.

Walkę Mateusza Rębeckiego w UFC opisaliśmy TAK -> UFC on ESPN+ 75: Mateusz Rębecki zdominował rywala w debiucie dla UFC

Marcin Wrzosek krytykuje rywala Mateusza Rębeckiego

Rywala Rębeckiego, czyli Nicka Fiore najpierw skrytykował Marcin Held (więcej TUTAJ -> Marcin Held krytycznie o rywalu Mateusza Rębeckiego: Gdzie znajdujecie tych gości?), a teraz głos w podobnym tonie przedstawił Marcin Wrzosek.

“Polski Zombie” przywołał rekordy rywali Nicka Fiore, który nabił na nich swój imponujący, bo nieskazitelny rekord:

“Ten przeciwnik M. Rębeckiego to był naprawdę niezły dyzio, walczył z typem co miał 91 porażek i później jeszcze dał mu rewanż kiedy doszło mu 7 kolejnych porażek bez zwycięstwa.” – napisał na Twitterze.

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis