MMA PLNajnowszeMarcin HeldMarcin Held krytycznie o rywalu Mateusza Rębeckiego: Gdzie znajdujecie tych gości?

Marcin Held krytycznie o rywalu Mateusza Rębeckiego: Gdzie znajdujecie tych gości?

Marcin Held (28-9) zabrał głos w mediach społecznościowych przed debiutem Mateusza Rębeckiego w największej organizacji na świecie. Held był bardzo zaskoczony, że rywal byłego mistrza Fight Exclusive Night znalazł się w UFC.

Rębecki

30-latek w ostatnim starciu wrócił na odpowiednie tory. Miało to miejsce pod koniec sierpnia na gali PFL. Marcin w drugiej odsłonie (gilotyną) poddał Mylesa Price’a. Wcześniej Held przegrywał na punkty z Oliverem Aubinem-Mercierem i Natanem Schulte (w rewanżu).

Rębecki debiut w amerykańskim gigancie odnotował wczoraj na gali w Las Vegas. Mateusz po pełnym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Nicka Flore.

Marcin Held: To jest najlepsza organizacja na świecie?

Marcin Held (28-9) jeszcze przed walką był bardzo zaskoczony angażem rywala Mateusza Rębeckiego.

Angaż Nicka Flore był dość zaskakujący, bowiem łączny bilans jego przeciwników przed UFC, to 61 zwycięstw i 234 porażki. Nick wszystkie walki kończył efektownie przed czasem.

UFC, gdzie znajdujecie tych gości? Nick Fiore ma 6-0, ale w czterech walkach rywale mieli ujemne rekordy. To jest najlepsza organizacja na świecie? – napisał Held.

Zobacz także:

To będzie najlepsza forma w dotychczasowej karierze Najmana? Zapowiedzi są konkretne! [WIDEO]

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował kolejne nagranie z treningu. Tym razem były, to tarcze z byłym trenerem ”Murana” – Jacek Rumniak. ”El Testosteron” zamierza zbudować naprawdę potężną formę przed ważnym starciem z Jackiem Murańskim. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach.

UFC zaliczyło wtopę? Walka Jones-Gane o pas wagi ciężkiej na gali UFC 285?!

Wszystko na to wskazuje, że największa organizacja na świecie zaliczyła wtopę, bowiem przedwcześnie pojawiły się zapowiedzi hitowej walki w wadze ciężkiej. Jeśli informacja się potwierdzi… to oczywistym będzie, że UFC pożegna się z mistrzem królewskiej kategorii – Francisem N’Gannou.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis