MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman zabiera głos po śmierci Murańskiego: Jeżeli tak młody człowiek odchodzi… [WIDEO]

Marcin Najman zabiera głos po śmierci Murańskiego: Jeżeli tak młody człowiek odchodzi… [WIDEO]

Marcin Najman zabrał głos po wczorajszej bardzo smutnej wiadomości. Mowa o śmierci zaledwie 29-letniego freak fightera Mateusza Murańskiego. ”El Testosteron” miał ważne przesłanie do wszystkich fanów freak fightów, ale nie tylko.

Murański

Najman postanowił wspomnieć o Sebastianie Fabijańskim, który ostatnio debiutował w organizacji FAME MMA. ”El Testosteron” zapewnia, że nie każdy może poradzić sobie z krytyką/hejtem w internecie. Tym samym Najman apeluje, żeby również odpuścić sobie głupie komentarze w kierunku Fabijańskiego.

Najman zabiera głos!

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zabrał głos po strasznej informacji, która wczoraj pojawiła się w internecie.

Ja nie wiem czy to jest w ogóle odpowiednia chwila, żeby mówić coś więcej na ten temat, bo nie znamy przecież okoliczności tej tragedii. Natomiast jeżeli tak młody człowiek odchodzi z tego świata, to zawsze jest wielka tragedia i już nic tego po prostu nie zmieni.  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Środowisko freak fightowe i nie tylko żegna Mateusza Murańskiego!

To jest bardzo przykra informacja. Internet obiegła informacja, że Mateusz Murański nie żyje. Znany freak fighter miał zaledwie 29-lat…

Denis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. Padły mocne słowa do hejterów!

Dzisiaj świat mieszanych sztuk walki obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Mateusza Murańskiego, czyli jednego z najpopularniejszych freak fighterów w kraju. Śmierć 29-latka komentuje teraz Denis Załęcki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis