MMA PLClout MMAMarcin Najman uderzył Bombę! Pudzianowski zrobił to samo i użył główki! [WIDEO]

Marcin Najman uderzył Bombę! Pudzianowski zrobił to samo i użył główki! [WIDEO]

Paweł Bomba już w sobotę wraca do klatki i stoczy kolejny pojedynek w freak fightach. ”Scarface” musiał być czujny podczas ostatniego panelu konferencji Clout MMA 1. Bomba został uderzony przez Marcina ”El Testosterona” Najmana i przez swojego najbliższego przeciwnika Dominika Pudzianowskiego. To było zaskakujące, że Dominika poniosły emocje i uderzył rywala głową.

Najman

W main evencie zobaczymy walkę Marcina ”El Testosterona” Najmana z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą, który zadebiutuje w MMA i stoczy pierwszą walkę w freak fightach. W co-main evencie zobaczymy reprezentanta polski w piłce nożnej Tomasza Hajto i reprezentanta polski w siatkówce – Zbigniewa Bartmana.

Nie zabraknie również sportowych akcentów. Tomasz Sarara w kickboxingu w małych rękawicach zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Jay’em Silvą.

Bomba przyjął dwa uderzenia!

Paweł Bomba musiał uważać na dzisiejszej konferencji Clout MMA. Dominika Pudzianowskiego poniosły emocje podczas face to face. Dominik w pewnej chwili postanowił uderzyć rywala z główki.

Wspomniana sytuacja:

Przez prawie cały panel dochodziło do wyzwisk pomiędzy ”El Testosteronem”, a ”Scarfacem”. Najman podczas face to face w pewnym momencie uderzył Bombę.

Najman w ostatnim starciu udanie zadebiutował w organizacji High League. Ponadto był to bardzo ważny pojedynek ze względu na możliwość natychmiastowego rewanżu z Pawłem Jóźwiakiem. ”El Testosteron” mógł w jakieś części zmazać wrażenie z pierwszego ich starcia, które miało miejsce na WOTORE.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis