MMA PLFAME MMAMarcin Najman uderza w Piotra Świerczewskiego! Chce walki z „Bestią” i „Świrem” na jednej gali Fame MMA!

Marcin Najman uderza w Piotra Świerczewskiego! Chce walki z „Bestią” i „Świrem” na jednej gali Fame MMA!

Foto: freakmma.pl
Foto: freakmma.pl

Być może nieoczekiwanie internet stworzył kolejne zestawienie dla Marcina Najmana (2-4). Były bokser odpowiedział bowiem na słowa Piotra Świerczewskiego, wyrażając chęć zmierzenia się z dawnym piłkarzem.

Świerczewski będzie jedną z największych gwiazd zbliżającej się wielkimi krokami drugiej gali FFF. Były reprezentant Polski w piłkę nożną zmierzy się podczas eventu z Gregiem Collinsem, który miał już okazję walczyć dla federacji. Podczas dyskusji związanej z udziałem piłkarza w MMA, pojawiło się pytanie odnośnie do potencjalnej walki z Najmanem. 47-latek skomentował ten temat, wbijając zawodnikowi sportów walki małą “szpilę”.

Zobacz także: Piotr Świerczewski vs. Marcin Najman na FFF? „Ludzie na siłę chcą zrobić aferę”

Przypomnijmy, że Najman niedawno zadebiutował na FAME MMA, pokonując Bonusa BGC (0-4). Tuż po walce z kolei ogłoszono pojedynek 40-latka z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Pomimo wspomnianego starcia “El Testosteron” nie widzi przeszkód, by przyjąć walkę z byłym piłkarzem.

Zawodnik wywodzący się z boksu odniósł się bowiem do słów wypowiedzianych przez dawnego pomocnika, komentując je na swoim profilu na Facebooku. Byly mistrz WKU jest nawet gotowy stoczyć dwa starcia na jednej gali i jeśli włodarze FAME MMA pozwoliliby mu na taki ruch, Najman byłby w stanie najpierw zmierzyć się ze Świerczewskim, a po jakimś czasie z Piechowiakiem.