MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMarcin Najman pokazuje swoje pierwsze walki amatorskie! ”El Testosteron” był w świetnej formie! [WIDEO]

Marcin Najman pokazuje swoje pierwsze walki amatorskie! ”El Testosteron” był w świetnej formie! [WIDEO]

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił opublikować swoje pierwsze walki. Były to starcia amatorskie w boksie. Co ciekawe ”El Testosteron” po pięciu pojedynkach (3 zwycięstwa i 2 porażki) przeszedł na zawodowstwo. Tym samym jego kariera amatorska trwała naprawdę krótko.

Najman

”El Testosteron” wielokrotnie wspominał chociażby o swojej amatorskiej walce z naszym czołowym ciężkim Mariuszem Wachem. Najman przegrał ten pojedynek na punkty.

Najman w boksie zawodowym stoczył dwadzieścia jeden pojedynków. Częstochowianin dwukrotnie walczył poza granicami naszego kraju – w Słowacji oraz Stanach Zjednoczonych (Chicago). Po kolejnych zwycięstwach Najman w 2008 roku zawalczył o międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. ”El Testosteron” musiał uznać wyższość Andrzeja Wawrzyka.

Najman publikuje pierwsze walki!

Marcin Najman postanowił pokazać kibicom swoje pierwsze amatorskie walki w boksie. Trzeba przyznać, że wtedy ”El Testosteron” prezentował najlepszą formę.

Najbliższą walkę Najman stoczy osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. ”El Testosteron” ma do wyjaśnienia głośny konflikt z Jackiem ”Muranem” Murańskim.

Nagranie z pierwszy walk Najmana zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Tomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego: On nie umie walczyć! Widzieliście?

Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii naszego kraju – Tomasz Adamek ogląda trening i walki Amadeusza “Ferrariego” Roślika przed jego konfrontacją z Kamilem Łaszczykiem na gali FAME 17.

Marcin Held krytycznie o rywalu Mateusza Rębeckiego: Gdzie znajdujecie tych gości?

Marcin Held (28-9) zabrał głos w mediach społecznościowych przed debiutem Mateusza Rębeckiego w największej organizacji na świecie. Held był bardzo zaskoczony, że rywal byłego mistrza Fight Exclusive Night znalazł się w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis