MMA PLNajnowszeFAME MMATomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego: On nie umie walczyć

Tomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego: On nie umie walczyć

Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii naszego kraju – Tomasz Adamek ogląda trening i walki Amadeusza “Ferrariego” Roślika przed jego konfrontacją z Kamilem Łaszczykiem na gali FAME 17.

Tomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego

“Góral” po obejrzeniu przygotowanych materiałów ma jedno konkretne zdanie na temat Ferrariego – że on nie umie walczyć.

Przypominamy, że walka Ferrari vs Łaszczyk będzie main eventem gali FAME 17, która zaplanowana jest na dzień 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

Tomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego: On nie umie walczyć

Na twitterze pojawił się shot, który pokazuje jak Tomasz Adamek ogląda prześmiewczy trening Ferrariego oraz jego nokauty z walk z Adrianem Polańskim i Pawłem Bombą i wysuwa takie oto wnioski:

“No bum. On nie umie walczyć, on nawet na ulicy by przegrał, bo weź przestań. Na ulicy by nie wygrał. To nie są przeciwnicy do walki w klatce. Łaszczyk wygra przed czasem.”

A Wy podzielacie zdanie Tomasza Adamka w tej sprawie?

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis