MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ostro: U nas bossem jest Słowik, a nie ta wielka rura Kasjusz! [WIDEO]

Marcin Najman ostro: U nas bossem jest Słowik, a nie ta wielka rura Kasjusz! [WIDEO]

Z nami pierwsza konferencja przed galą MMA VIP. Zwyczajowo, jak na wydarzeniach Marcina Najmana nie zabrakło kontrowersji.

271247429_189474390027560_68404336962372820_n

W ostatnich latach zauważamy zdecydowaną modę na organizację walk celebrytów. Jako że rynek jest mocno nasycony, a oczekiwania widzów ciągle wzrastają, federacje prześcigają się w pomysłach na to jak zainteresować fanów. Ta sztuka udała się wczoraj Marcinowi Najmanowi, który zaskoczył wszystkich ogłaszając, że bossem MMA VIP jest Słowik, były przywódca Mafii Pruszkowskiej. El Testosteron w swoim stylu przywitał Andrzeja Zielińskiego, porównując jego osobę do Kasjusza Życińskiego, który został ostatnio frontmanem Prime Show MMA. Po zakończonej konferencji Najman wbił szpilkę w Don Kasjo, sugerując że ten jest jedynie słupem, a MMA VIP ma prawdziwego bossa.

Myślę, że historia tak bogata, że można by kilka filmów nakręcić i kilka książek napisać. Ja chciałem pokazać, że nie można ściągać tak bezrefleksyjnie “włodarz”. To wymyśliło FAME MMA i już w ogóle szczytem było wyjęcie z FAME MMA tej wielkiej rury, Kasujsza Życińskiego i przedstawienie go jako włodarza. Przecież wszyscy wiemy, że to słup i my chcieliśmy pokazać, że słowo “włodarz” to przeżytek i “boss” to jest coś, co nadchodzi i my dzisiaj pokazaliśmy kim jest boss.

Cały wywiad z Marcinem Najmanem dostępny jest poniżej.

Zobacz także:

Michał Cieślak pod koniec lutego zawalczy o mistrzostwo świata!

Świetna informacja! Michał Cieślak (21-1, 15 KO) miał już dość czekania na następny pojedynek. Jak widać warto było jeszcze chwile poczekać. Radomianin oficjalnie dwudziestego siódmego lutego zawalczy o mistrzostwo świata w boksie.

GROMDA: Tego jeszcze nie było! Mistrz Glory zawalczy na gołe pięści w Polsce!

Ta informacja niejednego zaskoczy! Doświadczony kickboxer Saulo Cavalari podpisał kontrakt z organizacją GROMDA. Niewykluczone, że do debiutu dojdzie na najbliższej edycji.

Gamrot przekonany o zwycięstwie Mańkowskiego: Ziółkowski jest idealny pod styl Borysa!

Bardzo mocno zapowiada się najbliższa gala KSW 66, która już 15 stycznia w Szczecinie. W walce wieczoru tego eventu zobaczymy starcie na szczycie kategorii lekkiej, w którym mistrz – Marian Ziółkowski podejmie Borysa Mańkowskiego. “Ziółkowski jest idealny pod styl Borysa” – komentuje zestawienie Mateusz Gamrot.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis