MMA PLBoksMichał Cieślak pod koniec lutego zawalczy o mistrzostwo świata!

Michał Cieślak pod koniec lutego zawalczy o mistrzostwo świata!

Świetna informacja! Michał Cieślak (21-1, 15 KO) miał już dość czekania na następny pojedynek. Jak widać warto było jeszcze chwile poczekać. Radomianin oficjalnie dwudziestego siódmego lutego zawalczy o mistrzostwo świata w boksie.

Cieślak

32-latek w poprzednim roku stoczył zaledwie jeden pojedynek. Cieślak ostatni raz w ringu zameldował się dokładnie czternastego maja. Michał już pierwszej rundzie zdemolował Yury Kashinsky’ego (20-3, 18 KO).

Skrót z tego starcia zobaczycie [TUTAJ]

Polak stanie przed wielką szansą!

Michał Cieślak (21-1, 15 KO) dwudziestego siódmego lutego zawalczy z niepokonanym Lawrence Okolie (17-0, 14 KO). Radomianin w Londynie stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa świata WBO wagi cruiser.

O kur……TeamCieślak

Wyjazdowa walka Cieslak – Okolie przypomina wyjazdowe walki Diablo z niepokonanym zawodowcem a wcześniej Mistrzem Olimpijskim R.Chakiev w Moskwie czy Danny Greenem w Australii. Duży bokserzy podejmują duże wyzwania.

Teraz, odnośnie walki Michała z Okolie, jest tylko jedno pytanie biznesowe. Czy transmisja w Polsce wyłącznie w @DAZN_Polska z komentarzem Janusza i Grześka, czy jest jakiś zapis i pokaże tez walkę Polsat, który zapłacił za eliminator IBF z Kaszinskim i walkę z Mabiką?

Zobacz także:

To już przesada! Piotr Szeliga dostaje groźby! [WIDEO] Widzieliście?

To już naprawdę przesada! Piotr Szeliga na insta stories opublikował jedną z prywatnych wiadomości. Była to poważna groźba.

Ostatni rywal Załęckiego ma problemy ze zdrowiem! Denis: Podobno ma przejść następną operację! Co wy na to?

Jussi Halonen nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku na EFM Show 2 w Bułgarii. Reprezentant Finlandii na zasadach cage boxu zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” zdradził, że Halonen ma dalej problemy ze zdrowiem – możliwe że zakończy się kolejną operacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis