MMA PLGROMDAGROMDA: Tego jeszcze nie było! Mistrz Glory zawalczy na gołe pięści w Polsce!

GROMDA: Tego jeszcze nie było! Mistrz Glory zawalczy na gołe pięści w Polsce!

Ta informacja niejednego zaskoczy! Doświadczony kickboxer Saulo Cavalari podpisał kontrakt z organizacją GROMDA. Niewykluczone, że do debiutu dojdzie na najbliższej edycji.

Saulo

Brazylijczyk może popisać się rekordem 60 zwycięstw (w tym 18 skończonych przed czasem), i zaledwie 6 porażkami. 32-latek w swojej bogatej karierze mierzył się z najlepszymi na świecie. Saulo największy sukces odnotował, gdy sięgnął po pas Glory.

Warto zaznaczyć, że Saulo pierwszej zawodowej przegranej doznał w starciu z.. Tomaszem Sararą! Miało to miejsce w 2012 roku w Kazaniu. Polak po 4-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Mocne wzmocnienie!

Tak to na pewno trzeba określić! Saulo Cavalari został nowym nabytkiem organizacji GROMDA.

Mistrz GLORY Saulo “CASSIUS CLAY” Cavalari wchodzi do gry! Agresywny, dynamiczny i efektownie walczący kickboxer. Posiadający niesamowity bilans walk 60-6 w tym aż 49 zwycięstw zakończonych przez nokaut. Gorąca brazylijska krew i nokautujące pierdolnięcie.

Mistrz GLORY Saulo "CASSIUS CLAY" Cavalari wchodzi do gry!Agresywny, dynamiczny i efektownie walczący kickboxer….

Posted by Gromda on Friday, January 7, 2022

Zobacz także:

Alan Kwieciński twierdzi, że zarobił więcej od mistrza KSW! Zaskoczeni?

Alanik szykuje się właśnie do walki z Denisem Załęckim na High League 2. Panowie zmierza się 5. lutego w krakowskiej Atlas Arenie.

Big Jack o walce z Hasbullą: Dziwnie mi to mówić, ale walka jak z niemowlakiem! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! ”Big Jack” jest przekonany, że pokonałby Hasbulle Magomedova. Niskorosły ma jednak świadomość, że ciężko byłoby zorganizować takie starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis