MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP!

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem na kanale ”Ebe Ebe” padło pytanie o przyszłość Marcina Wrzoska. ”El Testosteron” widzi byłego mistrza KSW w starciu z ”Polskim Kenem” bądź ”Szczeną”, ale nie jest pewny kto zostałby zwycięzcą.

Najman

Marcin Wrzosek ostatni pojedynek odnotował na FAME MMA 12. Była to walka wieczoru na zasadach pięściarstwa. Walka z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim dostarczyła fanom wiele emocji. Po 6-rundach sędziowie nie mieli wątpliwości i ogłoszono jednogłośnie na konto ”Don Kasjo”.

Najman: Jeżeli by mu wpi**dolił ”Szczena” bo to też wielce prawdopodobne….

Marcin Najman na kanale ”Ebe Ebe” zdradził jak jego zdaniem będzie wyglądać przyszłość Marcina Wrzoska.

No za słaby był, no nie nadaje się. Teraz jedyne co, nie wiem czy do MMA VIP… czy nie jest za słaby na MMA VIP. Już do KSW wiadomo, że jest za słaby, a do MMA VIP no tak od bólu, może, może. Ja bym go widział z Daro Lwem.  Chociaż Darek miał ostatnio dobrą walkę, nabrał wiatru w żagle, a ten jest po tej porażce… Może Lew za mocny. Niech się odbuduje najpierw na Bonusie. Jeżeli da radę w ogóle, Bonus też trenuje nie. Jeszcze co do Wrzoska można pomyśleć czy nie zestawić go ze ”Szczeną”, jeżeli by mu wpi**dolił ”Szczena” bo to też wielce prawdopodobne to dalibyśmy mu ostatnią szansę z Polskim Kenem. A jakby sobie z nim nie poradził to Mua Boy by go ku**a rozszarpał, tak widzę przyszłość Wrzoska.         

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Będzie rewanż Tańculi z Jackiem Murańskim? Szef FAME MMA zabiera głos!

To zestawienie budzi wielkie emocje, ponieważ jest realny konflikt. Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli FAME MMA został zapytany o potencjalny rewanż pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Jackiem Murańskim.

Mamed Khalidov wskazuje zawodnika, który może zagrozić Roberto! Widzieliście?

Mamed Khalidov (35-8-2) wskazał zawodnika, który mógłby zagrozić w starciu z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis