MMA PLArek TańculaBędzie rewanż Tańculi z Jackiem Murańskim? Szef FAME MMA zabiera głos!

Będzie rewanż Tańculi z Jackiem Murańskim? Szef FAME MMA zabiera głos!

To zestawienie budzi wielkie emocje, ponieważ jest realny konflikt. Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli FAME MMA został zapytany o potencjalny rewanż pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Jackiem Murańskim.

Tańcula

Ta walka miała wszystko aby zostać legendą wśród pojedynków celebrytów! Mała klatka, łokcie i mnóstwo złej krwi między głównymi bohaterami dostarczyły kibicom niezapomnianych emocji. Ostatecznie, po prawie 4 rundach morderczych wymian, zwycięzcą przez dyskwalifikację Jacka Murańskiego został Arkadiusz Tańcula. Fakt, że była to dyskwalifikacja nie może jednak zatrzeć wrażenia, że zwycięstwo bezsprzecznie należało się zawodnikowi Grapplingu Kraków.

Szef FAME MMA: Jeżeli obaj Panowie zgodzą się to myślę, że jest szansa!

Jest szansa na rewanż! Tak to ocenił Krzysztof Rozpara w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

No ja myślę, że zainteresowanie wskazuje na to – że należałoby taką walkę zrobić. Jeżeli obaj Panowie zgodzą się to myślę, że jest szansa, aby to zrealizować (…) Czy w klatce rzymskiej? Czy Pan Jacek coś nam kreatywnego podsunie, będziemy chcieli porozmawiać. Liczę na kreatywność Pana Jacka i zobaczymy.

Zobacz także:

Szymon Kołecki jest przekonany: Conor McGregor nie miałby szans z Gamrotem! Zgadzacie się?

Mateusz Gamrot (20-1) jest coraz bliżej wielkich pojedynków. Potwierdza to dzisiejsza wiadomość. Były podwójny mistrz KSW pojawił się na dwunastej pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej.

Wasilewski krytykuje Mameda Khalidova: Prawdziwi wojownicy chcieli spróbować sił z najlepszymi! Co wy na to?

Porażka Mameda Khalidova w main evencie gali KSW 65 to duży cios dla środowiska mieszanych sztuk walki w Polsce. Wiadomo było przed pojedynkiem z Roberto Soldiciem (20-3), że jeden z dwóch idoli polskich kibiców musiał wyjść z klatki na tarczy. Mimo przegranej, Mamed bezapelacyjnie uważany jest za wielkiego wojownika i legendę MMA. Inną narrację przedstawia jednak promotor bokserski, Andrzej Wasilewski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis