MMA PLFAME MMAMarcin Najman odpowiada Kasjo! “Co ty p***dolisz człowieku?”

Marcin Najman odpowiada Kasjo! “Co ty p***dolisz człowieku?”

Foto: sportowy24.pl

Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim eskaluje. Były bokser odpowiedział bowiem jednej z gwiazd FAME MMA na zaczepki, sugerując zainteresowanie walką.

W ostatnim czasie Najman nie może narzekać na brak zainteresowania jego postacią. Kolejne osoby zgłaszają bowiem akces do pojedynkowania się z “El Testosteronem”, który podczas FAME MMA 6 zmierzy się z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Kulturysta również rzucił wyzwanie prawie 41-latkowi.

Kolejną osobą zainteresowaną pojedynkiem z bokserem jest “Don Kasjo”. Życiński także wystąpi na szóstej gali FAME, rywalizując z Maciejem Ratajem. Kasjuszowi nie przeszkadza to jednak, by już mówić o chęci pokonania Najmana, o czym usłyszycie m.in. w naszym wywiadzie.

Czytaj także: Don Kasjo do Najmana: Amator, który od 5 lat wali w melanż i tak cię poskłada

Do słów Kasjo odwołał się sam “El Testosteron”. Były mistrz WKU zakomunikował, że irytują go słowa Życińskiego, gdyż ten z jednej strony chce podjąć pojedynek, ale z drugiej ustala bardzo sztywne reguły. Najman odniósł się zatem bezpośrednio do kibiców z pytaniem, w jakiej formule miałaby odbyć się ta walka. Prawie 41-latek jest przekonany, że niezależnie od tego pokona on Kasjusza.

Wypowiedź Najmana:

Niech zdecydują kibice czy w mma czy w boksie ma odbyć się walka Najman vs. Don Kasjo . Ja się dostosuje .

Opublikowany przez Marcin Najman Poniedziałek, 9 marca 2020