MMA PLFAME MMAMarcin Najman: Nie atakowałem Jana Błachowicza, to on zaatakował FAME MMA [WIDEO]

Marcin Najman: Nie atakowałem Jana Błachowicza, to on zaatakował FAME MMA [WIDEO]

Foto: materiały własne

Za nami kolejna konferencja prasowa poprzedzająca FAME MMA 6. Dla naszego portalu była to okazja na porozmawianie z uczestnikami wydarzenia. Komentarz dotyczący ostatnich wydarzeń wokół swojej osoby oraz dyskusji z Janem Błachowiczem (26-8) wyraził Marcin Najman (2-4).

Za kilka dni Najman przystąpi do drugiej walki pod banderą FAME MMA. Naprzeciw “El Testosterona” stanie Piotr “Bestia” Piechowiak, który jest pewny siebie przed pojedynkiem. 41-latek również jednak wyraża gotowość do starcia, zapowiadając gładkie pokonanie swojego oponenta.

Nie tylko rywalizacja z “Bestią” była przedmiotem rozmowy w wywiadzie dla naszego portalu. Najman odniósł się również do tego, że ostatnim czasie otrzymał on wiele propozycji walk. Głównie walką z bokserem zainteresowany jest Kasjusz Życiński. Ponadto swoją chęć do rywalizacji z “El Testosteronem” wyrazili również Igor Jakubowski. Ponadto do walki sprzed lat wraca także Robert Burneika (1-1).

Oprócz tego nasz rozmówca odniósł się także do małej dyskusji, jaką przeprowadził w social mediach z Błachowiczem. Zdaniem Najmana zachowanie “Cieszyńskiego Księcia” w stosunku do FAME MMA było nieeleganckie.

FAME MMA 6 – PPV

Pełna rozmowa tutaj: