MMA PLKSWKSW 66: Znamy przeciwnika Tomasza Narkuna? To nie będzie łatwe wyzwanie!

KSW 66: Znamy przeciwnika Tomasza Narkuna? To nie będzie łatwe wyzwanie!

KSW 65 w Gliwicach przeszło do historii. Przed nami wydarzenie z numerem 66, które 15 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Jednym z głównych bohaterów najbliższego eventu będzie dominator kategorii półciężkiej – Tomasz Narkun. Możliwe, że właśnie poznaliśmy jego przyszłego oponenta.

Narkun Vagabov

Od 2015 roku trwa hegemonia Tomasza Narkuna (18-4) w dywizji półciężkiej organizacji KSW. Polak przez ostatnie 6 lat pokonywał każdego rywala, który zbliżył się do jego tronu. “Żyrafa” nie tylko skutecznie broni swojego pasa, ale również stara się robić rzeczy niekonwencjonalne. W 2018 roku stoczył dwa pojedynki z legendą MMA – Mamedem Khalidovem. Oba starcia padły łupem 32-latka, czym zdecydowanie zaskarbił sobie szacunek kibiców.

W 2019 roku Berserker po raz pierwszy spróbował sięgnąć po tytuł “Double Champa”. Na gali KSW 47 zmierzył się z Philem De Friesem, który po pięciorundowej wojnie pokonał go na punkty. Dwa lata później panowie spotkali się ponownie, aby ostatecznie zakończyć wspólną historię. Narkun przegrał walkę wieczoru gali KSW 60 przez TKO w 2 rundzie, czym prawdopodobnie odebrał sobie ostatnią szansę na zdobycie złota wagi ciężkiej. Najbliższa gala w Netto Arenie w Szczecinie będzie szansą na szóstą obronę w kategorii do 93 kilogramów. Przeciwnik jednak nie wydaje się być gościem, który przyjedzie do Polski tylko “po wypłatę”.

Narkun vs. Vagabov?

Znany ze swych insiderskich źródeł informacji – portal MMAPudelek poinformował na swoim Twitterze, że za niecały wspólnie do klatki z Narkunem wyjdzie Rosjanin – Vagab Vagabov (29-1-1).

35-letni Vagabov to były zawodnik organizacji M-1 czy WSOF. Aktualnie znajduje się na fali 5 zwycięstw z rzędu, a w swoim ostatnim pojedynku znokautował Hassana Yousefiego. Warto wspomnieć, że w kwietniu 2021 roku Vagabov znokautował obecnego mistrza organizacji Fight Exclusive Night – Edera De Souzę. Czy potężne ręce urodzonego w Machaczkale zawodnika wystarczą na polskiego mistrza?

Zobacz także:

Parnasse chce drugiego pasa! Francuz będzie czekał na zwycięzcę w walce Ziółkowski-Mańkowski!

Salahdine Parnasse (16-1-1) wraca na tron w wadze piórkowej i od razu ma spore oczekiwania! Francuz wyznał, że w kolejnym pojedynku chciałby powalczyć o drugi pas w organizacji KSW.

Są nowe informacje odnośnie stanu zdrowia Mameda! Khalidova czeka operacja!

Mamy nowe informacje odnośnie stanu zdrowia Mameda Khalidova (35-8-2). Reprezentant Arrachionu Olsztyn w drugiej rundzie został ciężko znokautowany w starciu z mistrzem – Roberto Soldiciem (20-3). Legendę KSW czeka operacja.

Roberto Soldić chce trzeciego pasa! Organizacja KSW zrobi walkę z Tomaszem Narkunem?

Roberto Soldić (20-3) nie pierwszy raz udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem organizacji KSW. ”RoboCop” w sobotę w Gliwicach został podwójnym championem. To nie koniec! Soldić po walce zdradził, że chciałby dostać starcie o trzeci tytuł. Mowa o pojedynku z Tomaszem Narkunem (18-4).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis