MMA PLFENKolejny mistrz FEN przegrywa zagranicą! Nie wygląda to dobrze…

Kolejny mistrz FEN przegrywa zagranicą! Nie wygląda to dobrze…

Eder de Souza (19-8) to drugi mistrz Fight Exclusive Night, który w ostatnim czasie doznał przegranej zagranicą. Brazylijczyk wystąpił w sobotę w Rosji na gali RCC 10, gdy przed czasem przegrał z zawodnikiem publiczności.

Eder

W tym miesiącu do rywalizacji wrócił również Oli Thompson (21-14) aktualny mistrz FEN w wadze ciężkiej. Brytyjczyk w Chorwacji przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Sasą Milinkoviciem (8-3).

Wracając do Edera… Pas FEN zdobył na 36 edycji w Szczecinie. ”Bambu” sprawił sporą niespodziankę w drugiej rundzie poddając faworyta – Marcina Wójcika (14-8). Warto zaznaczyć, że Polak w tym pojedynku miał swój moment, lecz nie wykorzystał okazji.

Przegrana mistrza FEN!

Eder de Souza (19-8) nie będzie dobrze wspominał sobotniej walki na RCC 10 w Jekaterynburgu. 39-latek w trzeciej rundzie po łokciu w stójce, a następnie uderzeniach w parterze przegrał z Aleksandrem Maslovem (9-1).

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

W walce wieczoru ważne zwycięstwo odniósł Mikhail Ragozin (19-5). Reprezentant Rosji jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego Yasubeya Enomoto (22-13).

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57: Mateusz Gamrot potężnym kolanem na żebra kończy Diego Ferreirę! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (20-1, 1 N/C) pokonał Diego Ferreirę (17-4) przez TKO w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN+ 57 w Las Vegas.

Dramatyczne chwile Mameda po walce z Soldicem na KSW 65. Krew tryskała z nosa [WIDEO] Widzieliście?

To były dramatyczne chwile Mameda Khalidova po walce z Roberto Soldicem na KSW 65. Były już mistrz wagi średniej przegrał starcie z mistrzem z niższej dywizji wagowej przez potężny nokaut, po którym długo nie podnosił się z maty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis