MMA PLFAME MMAMarcin Najman chce głośnego rewanżu: To jedyna porażka, za którą mam do siebie wielki żal

Marcin Najman chce głośnego rewanżu: To jedyna porażka, za którą mam do siebie wielki żal

Marcin Najman (2-4) jest otwarty na bardzo głośny rewanż! Zawodnik FAME MMA, który przygotowuje się do udziału w gali FAME MMA 6, gdzie 28 czerwca zmierzy się z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem (0-0), po pokonaniu tego kulturysty chce zrewanżować się innemu, najbardziej znanemu kulturyście w kraju – Robertowi Burneice.

“Hardkorowy Koksu” nie przestaje kpić z “El Testosterona” w mediach społecznościowych  i za każdym razem wyśmiewa Najmana za jego przeszłość w sportach walki. Tym razem “Koksu” pochwalił się wyłożeniem swojej salki treningowej matami i zakpił, że można się od nich odbijać jak od Najmana:

“Ściana gotowa do walki🤪 To trenujemy jak sie odbijać tak jak od Najmana🤣 Pozdrawiam💪💪 #gym #mma #ksw #walka #boks #sztukiwalki #fight #siłownia

Co na to Marcin Najman? Jeden z najpopularniejszych medialnie zawodników MMA w Polsce skomentował wpis Burneiki i zaprosił go do rewanżu w FAME MMA:

“Bardzo chętnie. Faktycznie , zostawić tak tą sprawę to niezbyt komfortowa sytuacja dla mnie.

Wiele walk wygrałem , kilka też przegrałem. Ale to jedyna porażka , za którą mam do siebie wielki żal . W żadnych okolicznościach nie powinienem do tego dopuścić.
Tak wiec dogadaj się z właścicielami Fame i się rąbiemy. Tym bardziej , że Don Pajac nie weźmie walki ze mną gdy to kibice bedą mogli wybrać formułe starcia .
Także jeśli chodzi o mnie to nie widzę przeszkód .”

Bardzo chętnie. Faktycznie , zostawić tak tą sprawę to niezbyt komfortowa sytuacja dla mnie. Wiele walk wygrałem ,…

Opublikowany przez Marcin Najman Piątek, 20 marca 2020

Pierwsza walka między Najmanem a Burneiką odbyła się w kwietniu 2012 roku na gali MMA Attack 2. Wygrał ją wówczas “Hardkorowy Koksu”, który znokautował “El Testosterona” na początku drugiej rundy.