MMA PLNajnowszeCiekawostkiMarcin Dubiel wydał oświadczenie po materiale Wardęgi! Idzie do Sądu z trzynastostronicowym aktem oskarżenia!

Marcin Dubiel wydał oświadczenie po materiale Wardęgi! Idzie do Sądu z trzynastostronicowym aktem oskarżenia!

Mamy kolejne oświadczenie po materiale Sylwestra Wardęgi! Tym razem wydał je Marcin Dubiel! Chodzi o aferę związaną z polskimi youtuberami oraz ich kontaktami z nieletnimi. Całą sprawą od kilku dni żyje cały internet.

Marcin Dubiel wydał oświadczenie po materiale Wardęgi

Afera pedofilska w świecie polskiego youtuba to sprawa, która jest szeroko komentowana w mediach. Zamieszane w nią są bardzo znane w środowisku postacie internatu, jak Boxdel, Fagata czy Marcin Dubiel. Więcej o niej możecie przeczytać klikając poniższe wiadomości:

Marcin Dubiel wydał oświadczenie po materiale Wardęgi! Idzie do Sądu z trzynastostronicowym aktem oskarżenia!

Teraz swój komentarz w sprawie i jednocześnie oświadczenie przedstawił Marcin Dubiel. Popularna postać polskiego internetu twierdzi, że Sylwester Wardęga dopuścił się manipulacji, czego efektem będzie teraz rozprawa sądowa.

Dubiel zaznaczył, że przygotował aż trzynastostronicowy akt oskarżenia przeciwko Wardędze:

“Brzydzę się każdą osobą, która kiedykolwiek zrobiła krzywdę dziecku i chcę żeby to wybrzmiało: kompletnie odcinam się od Stuarta i jego wstrętnych zachowań. Owszem, przez wiele lat byliśmy przyjaciółmi, natomiast nie patrzyłem nigdy w jego telefon i nie miałem prawa wiedzieć co pisze do innych ludzi. Mimo naszej wieloletniej znajomości okazało się, że nie wiedziałem o nim wszystkiego. Po podniesionych po wczorajszym materiale Sylwestra Wardęgi oskarżeniach kierowanych w moją stronię i analizie filmu, reprezentująca mnie kancelaria w dniu dzisiejszym na podstawie artykułu 212 par. 1 i 2 KK skierowała do Sądu Karnego prywatny akt oskarżenia przeciwko Sylwestrowi Wardędze. Ten materiał to czysta manipulacja, o czym dowidzi trzynastostronicowy akt oskarżenia…”

Całe oświadczenie Dubiela w sprawie poniżej:

Wczoraj natomiast swoje oświadczenie w sprawie zamieścił także Boxdel. Współwłaściciel organizacji FAME MMA nie ukrywał, że film Sylwestra Wardęi mocno odbił się także na jego najbliższej rodzinie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis