MMA PLArchiwumBraveMarcin Bandel wraca po rocznej przerwie! Polak w grudniu będzie bronił pasa Brave!

Marcin Bandel wraca po rocznej przerwie! Polak w grudniu będzie bronił pasa Brave!

Bandel

Tak to już pewne i oficjalne! Nasz reprezentant Marcin Bandel (22-7-1) już piątego grudnia wróci po rocznej przerwie. Polak stanie do pierwszej obrony tytułu organizacji Brave w kategorii półśredniej. Będzie to miało miejsce na Brave CF 77 już piątego grudnia w Bahrajnie. Bandel w tak zwanym co-main evencie zmierzy się z niepokonanym Kamalem Magomedovem (10-0).

Jest to druga próba. Do ich starcia próbowano doprowadzić dziewiętnastego czerwca, lecz wszystko zakończyło się fiaskiem.

Ostatni start Polaka to występ na Brave CF 63, gdzie Bandel stanął przed szansą mistrzowską. Nasz reprezentant zaskoczył wszystkich, gdy już w pierwszej odsłonie poddał faworyzowanego Ismaila Naurdieva. Tym samym Bandel sięgnął po tytuł kategorii półśredniej w organizacji Brave CF.

Znamy szczegóły!

Oficjalnie Marcin Bandel (22-7-1) wraca po rocznej przerwie i piątego grudnia stanie do pierwszej obrony pasa. Polak zmierzy się z niepokonanym Kamalem Magomedovem (10-0).

”Bomba” może aktualnie pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu. Swój debiut w organizacji Brave CF odnotował we wrześniu 2021 roku, gdy w niecałe dwie minuty poddał Magomeda Ayskhanova. Polak w poprzednim roku stoczył dwie walki. Zaczęło się od wypunktowania reprezentanta Brazylii – Luisa Felipe Diasa i zdobycia pasa o czym wspominaliśmy u góry.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis