MMA PLBorys MańkowskiMańkowski komentuje słowa o zabraniu duszy po walce z Soldiciem: Stwierdzenie z dupy!

Mańkowski komentuje słowa o zabraniu duszy po walce z Soldiciem: Stwierdzenie z dupy!

Borys Mańkowski (22-8-1) podczas wczorajszego cage’a zareagował i wyśmiał teorie po jego walce z Roberto Soldiciem (19-3). Wielu kibiców twierdziło, że Chorwat po tym pojedynku zabrał duszę byłemu mistrzowi KSW.

”Tasmański Diabeł” najbliższy pojedynek stoczy drugiego października. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 11 w Gliwicach. Mańkowski stanie przed szansą rewanżu z Normanem Parke. Będzie to walka na zasadach cage boxu. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA.

Zobaczcie też face to face na pierwszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 11:

Borys Mańkowski: Naprawdę jest tym Robocopem!

Borys Mańkowski (22-8-1) podczas wczorajszego cage’a zareagował na słowa o zabraniu mu duszy.

I to też jest ciekawe, bo często ktoś mówi, że ”Soldić zabrał duszę Borysowi” jakieś takie bzdety. Jeżeli już ktoś w pewnym momencie – nie ”zabrał duszę”, bo to jest w ogóle jakieś stwierdzenie z dupy, ale jeżeli ktoś mnie delikatnie stonował w tym wszystkim, to jeśli już to Mamed. Zrobiłem tę walkę i pamiętam jak dzisiaj, że wracałem z kumplem do Poznania. Tak sobie jadę i mówię ”Teraz to już nie będzie tutaj nic większego”. Zdobyłem ten Mount Everest w KSW i nagle mówię ”Kurde, brak takiej motywacji do zrobienia czegoś wielkiego”. A ja generalnie potrzebuję cały czas czuć taki ogień. Jeśli chodzi o Soldicia, to Soldić mnie zdominował bardzo mocno, ale w sumie patrząc na to, co zrobił dalej z resztą zawodników, to wypadłem na ich tle nawet nieźle. Wtedy tego nikt nie zakładał, bo wtedy nikt go tak dobrze nie znał, a wszyscy teraz widzimy, co odpierdziela. Powiedzmy sobie szczerze, jest Robocopem nie tylko z ksywy, tylko naprawdę jest tym Robocopem.

Całe cage’a możecie oglądać poniżej:

Do starcia Mańkowski-Soldić doszło w grudniu 2017 roku na gali KSW 41 w Katowicach. Warto zaznaczyć, że reprezentant Chorwacji wszedł w ostatniej chwili na zastępstwo. Soldić w tamtym momencie dla wielu kibiców był anonimowym zawodnikiem. Roberto zaszokował wszystkich i szybko zyskał kibiców.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami! Oglądaliście?

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).