MMA PLNajnowszeKSWArtur Szpilka o najgłupiej złapanej kontuzji: Później były problemy… [WIDEO]

Artur Szpilka o najgłupiej złapanej kontuzji: Później były problemy… [WIDEO]

Artur Szpilka to jeden z bohaterów nadchodzącej wielkimi krokami gali XTB KSW 94, która już w sobotę 11 maja odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. “Szpila” udzielił właśnie bardzo ciekawego wywiadu Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce.

Artur Szpilka

Podczas rozmowy z dziennikarzem, Szpilka opowiedział o okolicznościach, w których złapał najgłupszą kontuzję w karierze.

Artur Szpilka o najgłupiej złapanej kontuzji: Później były problemy…

O “Szpili” mówi się, że jest “zawsze ten sam”, ale na przestrzeni lat dzisiejszy gwiazdor Federacji KSW zmienił się mentalnie o 180′. W przeszłości bowiem wpadał w różne kłopoty, o których opowiedział w kanale Klatka po Klatce.

Poniżej jego historia o najgłupiej złapanej kontuzji:

“Była taka sytuacja, że miałem walczyć w boksie w Kanadzie. To była trzecia czy czwarta walka po wyjściu z więzienia. Pamiętam, pojechałem do Krakowa. Tam jeszcze trochę kibicowałem i był chłopak w smyczy AntyWisła i od słowa do słowa. Oni byli w trójkę, ja sam no i wtedy złamałem śródręcze. Trafiłem go w czoło, gdzieś płat czoła padł, a ja złamałem śródręcze.

Nie pojechałem do Kanady. Później były problemy z tą ręką. Dzisiaj już ich nie ma, ale wtedy to się ciągło, ciągło, ciągło i to była jedna z najgłupszych rzeczy, bo wcześniej nie miałem żadnych problemów z dłonią. Głupota.

Pamiętam, że jeszcze też przed jakąś walką. Z Pawłem Kołodziejem w Wiśle i wzięliśmy hulajnogi elektryczne i na tych hulajnogach zasuwaliśmy. I jeden wjechał w drugiego, wywrotka. Na całe szczęścia tylko otarcia, ja spadłem na dłoń, ale wtedy powiedziałem, że zobacz jak niewiele trzeba do tragedii…”

Cały program Klatka po Klatce z udziałem Artura Szpilki do sprawdzenia poniżej:

Artur Szpilka już w sobotę w klatce na XTB KSW 94 skrzyżuje rękawice z Arkadiuszem Wrzoskiem. Starcie to może bardzo wysoko wywindować wygranego w rankingu kategorii ciężkiej KSW.

A Wy któremu zawodnikowi w walce Szpilka vs Wrzosek będziecie kibicować?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis