MMA PLKSWMamed o walce z Soldicem na KSW: To najważniejsza walka, ale dla mnie

Mamed o walce z Soldicem na KSW: To najważniejsza walka, ale dla mnie

Jak już wczoraj informowaliśmy, Federacja KSW doprowadza do hitu w postaci walki Mameda Khalidova z Roberto Soldicem. Mamed o walce z Soldicem wypowiedział się krótko w rozmowie z portalem polsatsport.pl.

Dla aktualnego mistrza wagi średniej KSW, walka z Roberto Soldicem to nie będzie najważniejsza walka w historii polskiego giganta, ale z pewnością będzie najważniejsza dla niego samego!

Mamed o walce z Soldicem na KSW: To najważniejsza walka, ale dla mnie

41-letni Mamed jest już u kresu swojej zawodniczej kariery, ale ciągle ma predyspozycje do tego, by dawać kibicom fenomenalne walki, czego przykład oglądaliśmy w jego ostatnim występie, kiedy znokautował Scotta Askhama, tak oto:

Teraz przyznał, że walka z Roberto Soldicem to dla niego samego bardzo ważne starcie:

“Nie wiem czy to będzie największa moja walka w KSW. Stoczyłem dużo najważniejszych walk, ale osobiście jest to najważniejsze dla mnie, bo chciałem dokończyć karierę utrzymując poziom i walczyć z najlepszymi. W wieku 41 lat mogę się bić z zawodnikiem piętnaście lat młodszym, który jest mistrzem. Dla mnie to jest bardzo ważne.” (całą rozmową z polstasport.pl możecie znaleźć -> TUTAJ)

Zobacz także:

Boxdel o walce Maksymalnie: Żałuję! Gdybym wiedział, wziąłbym blokadę! Co wy na to?

Walka Maksyma Ziółkowskiego z Filipem Zabielskim finalnie zakończyła się remisem. Nieusatysfakcjonowany wynikiem może być jednak Filip, który miał pod kontrolą dwie pierwsze rundy. Nielegalny faul był głównym faktorem, który zadecydował o wyniku remisowym.

Parke po przegranej z Mańkowskim na FAME MMA 11: Potrzebowałem kogoś kto mi wypłaci parę liści! [WIDEO] Za późno?

Są pierwsze słowa Normana Parke po drugim starciu z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” uważa, że zbyt późno podjął ryzyko i wchodził w mocniejsze wymiany z ”Tasmańskim Diabłem”. Parke w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z.. Popkiem Monsterem w formule MMA.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.