MMA PLKSWMamed Khalidov z ważnym przesłaniem: Polska nigdy nie była tak podzielona jak teraz! [WIDEO]

Mamed Khalidov z ważnym przesłaniem: Polska nigdy nie była tak podzielona jak teraz! [WIDEO]

Jest materiał tuż po walce! Mamed Khalidov zmierzający do szatni na gorąco skomentował swoje wielkie zwycięstwo w main evencie XTB KSW 77 w Gliwicach. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Mariusza Pudzianowskiego.

Khalidov

Od samego początku mieliśmy mocne ciosy z obu stron. Pojawił się klincz, z którego Mamed zdobył obalenie, ale nie mógł utrzymać długo rywala w parterze. Druga próba i tym razem efektowny rzut ze strony Khalidova. Mamed zachodzi za plecy rywala i bije serią ciosów. Sędzia zaraz był zmuszony przerwać pojedynek.

Sami zobaczcie:

Khalidov z ważnym przesłaniem!

Mamed Khalidov tuż po walce został zapytany, dlaczego wychodził pod piosenką ”Dziwny jest ten świat” – Czesława Niemena. Khalidov wyszedł z ważnym przesłaniem.

Wiesz co po prostu pewne doświadczenie życiowe, odczucia moje wszystkie. Ta piosenka jest idealna na te czasy. To jakiś przekaz z mojej strony, że jednak tych fajnych ludzi jest więcej niż tych złych i na tych skupiajmy się wszyscy. Kochajmy się nawzajem, bo z tego co widzę,  tak Polska nigdy nie była podzielona jak teraz. Niestety tak muszę powiedzieć.         

Miała być stójka, ale jak poszedłem do klinczu to poczułem, że mogę po prostu… ja słucham się trenerów. Mówili ”jeżeli czujesz, to rób” (…) Z chłopakami robiłem, strongmenami z Łodzi – Krzysiek, Piotrek, Konrad. Dziękuję wam bardzo, to była mega pomoc z waszej strony. Niestety muszę stwierdzić, że myślał – że Mariusz będzie silniejszy w tym klinczu, a Ci młodzi strongmani byli fizycznie bardzo silni, więc myślałem, że Mariusz oszczędza siły – nie wiem jak to wyglądało. Jak poszedłem w klinczu, to poczułem, że mogę, więc skorzystałem z tego.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński w mocny stylu komentuje przegraną Pudziana: Mamed pobił go jak dziecko! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Uznany trener skomentował przegraną Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Okniński podkreśla, że nie siła, a technika!

Michał Oleksiejczuk z bonusem po UFC Vegas 66 [+ WYNIKI GALI]

Minionej nocy – nieco w cieniu gali XTB KSW 77 – odbyła się gala UFC Vegas 66, na której to walczył Polak – Michał Oleksiejczuk. “Husarz” nie tylko zaliczył ten wieczór do udanych ze względu na efektowną wygraną, ale i z bonusem za “występ wieczoru”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis