Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLJan BłachowiczMagomed Ankalaev nawołuje do rewanżu z Błachowiczem! Polak odpowiada w mocnym stylu!

Magomed Ankalaev nawołuje do rewanżu z Błachowiczem! Polak odpowiada w mocnym stylu!

Magomed Ankalaev (18-1-1) postanowił w końcu zabrać głos. Rosjanin nie jest zawodnikiem, który często komentuje coś w mediach społecznościowych. Czas na zmianę? Ankalaev postanowił nawoływać do rewanżowego starcia z byłym mistrzem wagi półciężkiej – Janem Błachowiczem (29-9-1). W innej sytuacji Ankalaev liczy, że zmierzy się z Alexem Pereirą.

Błachowicz

Przypomnijmy, że w grudniu poprzedniego roku doszło do pierwszej walki Błachowicz-Ankalaev, a w stawce był prawowity pas w wadze półciężkiej. Wszystko miało miejsce na gali UFC 282 w Las Vegas.

Wydawało się, że kolejne niskie kopnięcie spowoduje zwycięstwo przed czasem naszego reprezentanta. Mimo wszystko Rosjanin przetrwał bardzo duży kryzys i znalazł swoją szansę w zapasach oraz kontroli. Po pięciu rundach został ogłoszony remis.

Błachowicz odpowiada!

Magomed Ankalaev (18-1-1) postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych i nawoływać do rewanżowego starcia z Janem Błachowiczem (29-9-1).

Hej UFC, jestem głodny, dajcie mi robotę do wykonania. Janie Błachowiczu, jeśli jesteś gotów na kolejną walkę, pokaż oznaki życia. Jeżeli nie, będę bardziej niż szczęśliwy, żeby powitać Pereirę w nowej kategorii wagowej i pokazać różnicę poziomów w tej grze.

”Cieszyński Książę” postanowił szybko i w mocnym stylu odpowiedzieć.

Jeśli chcesz rewanżu, nie ma problemu. Pamiętaj tylko, aby zabrać to ze sobą.

Zobacz także:

Świetna wiadomość dla fanów KSW! Serial dokumentalny o Michale Materli już niedługo na Viaplay! Widzieliście?

Michał Materla jest legendą mieszanych sztuk walki. Z 21 zwycięstwami w KSW jest rekordzistą tej organizacji i prawdopodobnie jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie. Starcia z udziałem ‘Wojownika ze Szczecina’ to gwarancja wielkiego widowiska i dużych emocji. Pomimo ogromnych sukcesów, Michał Materla wciąż nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wciąż walczy do końca i pokazuje niesamowity charakter, czym zapracował sobie na przydomek „

Zapowiada się konkretnie! Paweł Hadaś zawalczy na gali Silesian MMA 10?

Paweł Hadaś (7-2) swój następny pojedynek stoczy w organizacji Silesian MMA? Tego nie możemy wykluczyć. Tym bardziej po poście zawodnika w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis