MMA PLKSWMaciej Kawulski chwali rozpiskę KSW 53, ale… “na KSW 54 wytoczymy jeszcze grubsze działa”

Maciej Kawulski chwali rozpiskę KSW 53, ale… “na KSW 54 wytoczymy jeszcze grubsze działa”

Foto: fanpage Maciej Kawulski
Foto: fanpage Maciej Kawulski

Współwłaściciel największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki Maciej Kawulski chwali rozpiskę nadchodzącej gali KSW 53. Jeden ze sterników Federacji Konfrontacji Sztuk Walki był gościem wczorajszego programu Koloseum, gdzie opowiadał o nadchodzącej imprezie.

Gala KSW 53 odbędzie się już 11 lipca. Walką wieczoru będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej między Mateuszem Gamrotem a Normanem Parkiem. Ale to nie jedyne atrakcje tego nadchodzącego wieczora.

Kawulski chwali rozpiskę KSW 53

Na KSW 53 zobaczymy także między innymi walki Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem, walkę pomiędzy mistrzem wagi półśredniej organizacji Armia Fight Night Tomaszem Jakubcem oraz podwójnym mistrzem organizacji FEN w dywizjach średniej i półśredniej Andrzejem Grzebykiem czy powrót pierwszego Polaka w UFC Tomasza Drwala, który zmierzy się z Łukaszem Bieńkowskim.

Kawulski nie ukrywa, że jest zadowolony z karty walk KSW 53:

“Wydaje mi się, że w sytuacji, w której większość naszych mistrzów jest spoza Polski, udało się nam stworzyć coś, co nie raziłoby, nawet gdybyśmy mogli zapraszać zawodników z całego świata. Jestem podekscytowany tymi starciami. Kilka z nich to takie, na które osobiście bardzo długo czekałem.”

Jednocześnie, szef KSW zapowiedział, że jeszcze lepsza będzie rozpiska kolejnej gali – KSW 54:

“Nie boję się o KSW 54. Myślę, że tam wytoczymy jeszcze grubsze działa. Na trzeciej gali studyjnej mamy zamiar zrobić to z jeszcze większym przytupem.”

Cała rozmowa o KSW 53 z Maciejem Kawulskim w programie Koloseum do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

EFM 3 z Michałem Materlą – gdzie oglądać PPV w Internecie?

Widowisko obfitowało w wiele ciekawych pojedynków. Kompletne wyniki można zobaJuż w najbliższą sobotę gala EFM 3 z udziałem Michała Materli (27-7). Gdzie oglądać PPV w Internecie?

Marcin Wrzosek o konflikcie z Borysem Mańkowskim: Przyjaciółmi już nigdy nie zostaniemy

Poznaliśmy datę i pierwsze zestawienia gali FEN 29. Tym Marcin Wrzosek udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl, gdzie opowiedział o konflikcie z Borysem Mańkowskim. Obaj zmierzą się ze sobą na nadchodzącej gali KSW 53, która odbędzie się 11 lipca.

Borys Mańkowski przed walką z Wrzoskiem na KSW 53: Już kiedyś przeżyłem coś podobnego

Borys Mańkowski przed walką z Marcinem Wrzoskiem na KSW 53 udzielił wywiadu, który został opublikowany na oficjalnej stronie organizacji. Tam zawodnik z Poznania opowiedział o zbliżającym się pojedynku z “Polskim Zombie”.