MMA PLFENŁukasz Charzewski ostro o Murańskich: Nic nie potrafią, łokci też nie umieją bić! [WIDEO]

Łukasz Charzewski ostro o Murańskich: Nic nie potrafią, łokci też nie umieją bić! [WIDEO]

Łukasz Charzewski (10-1) już dziś stoczy czwarty pojedynek w organizacji Fight Exclusive Night. ”Harry” podczas 34-edycji zmierzy się z Damienem Lapilusem (17-13-2). Postanowiliśmy zapytać Charzewskiego o jego zdanie na temat Murańskich.

Wydaje się, że zwycięstwo z reprezentantem Francji będzie gwarancją walki o pas organizacji. Charzewski w FEN stoczył trzy walki i wszystkie z nich dostarczyły sporo emocji. Łukasz po decyzji sędziów pokonał Krystiana Blezienia, Kacpra Formelę oraz Mansura Abdurzakova.

Charzewski o Murańskich: Prosiłem, żeby nigdzie tego nie wrzucali!

Udało nam się porozmawiać po ceremonii ważenia z Łukaszem Charzewskim (10-1). ”Harry” wypowiedział się o Murańskich.

Powiem ogólnie jak wygląda ta sytuacja. Ja prowadziłem Mateusza, to może od razu rozwiniemy, tak jak Pan Jacek się rozwija to i ja się dzisiaj rozwinę. Nie ma najmniejszego problemu. Trenowałem Mateusza, bo poprosił mnie żebym go trenował. Mówię dobra spoko, z tego żyje, prowadzę ludzi, pokazuje co mogę. Mówię pomogę mu do tej walki, nie znałem Tańculi, nie znam tej całej sytuacji, nie interesowałem się tym FAME MMA, ale przez Mateusza jakoś się zaciekawiłem. Chodziło oto, że prowadziłem Mateuszowi treningi i Pan Jacek często wpadał przyglądał się tym treningom. Była taka sytuacja, że był koniec treningów, robiliśmy G&P. Mówię do Mateusza robimy G&P, gilotyny i Pan Jacek mówi czy może coś pokazać. Ja mówię ”Pewnie, nie ma problemu, proszę pokazać na mnie”. I powiedziałem weź mi nagraj, bo oczywiście chciałem, żeby mi nagrał też dla siebie wtedy do Pana Murańskiego miałem większy szacunek. Oczywiście nie mówię, że nie mam. Prosiłem, żeby nikomu nie wrzucać/żeby nigdzie tego nie wrzucali i wykonał tą swoją zaj**bistą technikę. Byłem na wieczorze kawalerskim mojego brata, to było miesiąc przed walką. Nagle mi chłopaki z klubu wysyłają, że on mnie przygotowuje do walki. Mi się po prostu scyzoryk otworzył w kieszeni i ogólnie byłem bardzo zdenerwowany, bo ja się takimi rzeczami bardzo przejmuje. Wpływa to na mnie, jestem podatny jak ktoś mi mówi, że jest coś nie tak to ja w to wierzę choć nie musi być prawda i ogólnie tak ta sytuacja wyglądała. Ja go trenowałem, a Pan Murański nie jest moim trenerem, bo trenować to ja mogę ich dwóch. Nie potrafi nic, może inaczej nie potrafią za wiele. Pan Jacek mówi o łokciach, też nie potrafią bić, od razu sobie po wyczyszczam wszystko, spekulacje. Diabeł jest straszny tylko na scenie.  

Cała rozmowa poniżej:

Karta walk gali FEN 34: TOTALbet Fight Night:

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*
70,0 kg MMA: Lil Masti vs Adrianna Śledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
120,2 kg, MMA: Mateusz Murański vs Epic Cheat Meal
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

WYKUP DOSTĘP DO FEN 34 PPV ->https://fenmma.tv/#/ref/mmapl

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!