MMA PLClout MMALizak zapowiada przed walką z Najmanem: Pokaże wszystkim, że 67 kilo może znokautować…

Lizak zapowiada przed walką z Najmanem: Pokaże wszystkim, że 67 kilo może znokautować…

Piotr Lizakowski jest pewny siebie przed drugą walką w freak fightach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego dwudziestego ósmego października wystąpi na gali Clout MMA 2 w Płocku. ”Lizak” wyzwań się nie boi, bowiem postanowił przyjąć propozycję walki ze zdecydowanie cięższym Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem. Lizakowski zapowiada nokaut.

Lizak

Częstochowianin w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej. ”El Testosteron” wystąpił w main evencie Clout MMA 1, gdzie błyskawicznie przegrał z uznanym pięściarzem – Andrzejem Fonfarą.

Najman również jest przekonany, że najbliższa walka zakończy się nokautem. Oto co napisał w mediach społecznościowych:

Lizak, fajny z ciebie chłopak, kto Ci to zrobił ? Kto Cię podpuścił do walki z Cesarzem? Kto!? Trener Mirek? Lwu zrobił kiedyś to samo. To nie ta półka mój chudy kolego, z dołem po wapnie zamiast klaty. Ja z Lizakami niestety zawsze mam tak samo, najpierw gryzę , później przeżuwam i wypluwam.  Do zobaczenia w klatce szaleńcze!👊

Lizak zapowiada!

Piotr Lizakowski w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wypowiedział się o ogłoszonym pojedynku z Marcinem Najmanem. ”Lizak” zapowiada nokaut. 

Idę od razu do przodu, idę po nokaut! Tak jest, od razu. Pokaże wszystkim, że 67 kilo może znokautować grubasa. Nie żartuje.

Lizakowski znany jest przede wszystkim z kanału ”Ebe Ebe”. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zadebiutował w freak fightach na gali Clout MMA 1 w Warszawie. ”Lizak” szybko w pierwszej odsłonie poddał Dominika Skowyrę.

Na tej samej gali zobaczymy również pojedynek Denisa Załęckiego w boksie w małych rękawicach z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis