MMA PLArchiwumMateusz Gamrot“Like the – boom, boom – elbow this” – niesamowity wywiad Mateusza Gamrota po wygranej w UFC [WIDEO]

“Like the – boom, boom – elbow this” – niesamowity wywiad Mateusza Gamrota po wygranej w UFC [WIDEO]

Zrobił to! Mateusz Gamrot wygrał walkę wieczoru dzisiejszej gali UFC Vegas 79 i zgłosił swój akces do największych walk w wadze lekkiej UFC.

wywiad Mateusza Gamrota po wygranej w UFC

“Gamer” w walce wieczoru gali w Apex w Las Vegas pokonał przez TKO Rafaela Fizieva. Zwycięstwo to przyszło dzięki kontuzji kolana rywala, który przy próbie kopnięcia Gamrota, doznał całkowitego urazu tego stawu, co skutkowało niemożliwością dalszego kontynuowania walki.

Fiziev już do drugiej rundy wychodził z wyraźnie uszkodzonym kolanem, na które cały czas zerkał. Uwagę na to zwrócił największy szczególarz w polskim MMA – Bartłomiej Stachura z portalu Lowking.pl:

Pojedynek Fizieva z Gamrotem razem z akcją kończącą walkę opisywaliśmy tak:

Niesamowity wywiad Mateusza Gamrota po wygranej w UFC

Mateusz Gamrot już po ogłoszeniu wygranej nad Rafaelem Fizievem udzielił niesamowitego wywiadu już w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

W rozmowie z Michaelem Bispingiem tłumaczył czego uczył się w klubie, wskazując w charakterystyczny dla siebie sposób na łokcie, których używał:

Ogłoszenie zwycięstwa “Gamera” na UFC w Las Vegas oraz cały wywiad w oktagonie zobaczycie poniżej:

Mateusz Gamrot jest obecnie wielką gwiazdą organizacji UFC. Polak po falstarcie w postaci porażki niejednogłośną decyzją z Guramem Kutateladze, później pokonywał bardzo mocnych zawodników dywizji lekkiej.

W swoim rekordzie ma wygrane nad Jeremym Stephensem, Armanem Tsarukyanem czy Jalinem Turnerem. Obecnie “Gamer” znajduje się w ścisłym czubie wagi lekkiej organizacji UFC.

Jak myślicie – z kim Polak stoczy kolejną walkę w oktagonie największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie? Czy według Was dojdzie on kiedykolwiek do walki o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis