MMA PLArchiwumBoksZhilei Zhang znów to zrobił! Chińczyk już w 3. rundzie nokautuje Joyce’a! [WIDEO]

Zhilei Zhang znów to zrobił! Chińczyk już w 3. rundzie nokautuje Joyce’a! [WIDEO]

Zhilei Zhang (26-1, 21 KO) znów to zrobił! Wydaje się, że to koniec poważnej kariery Joe Joyce’a (15-2, 14 KO), który był zdecydowanym faworytem przed pierwszą walką z reprezentantem Chin. Zhang już w trzeciej odsłonie znokautował rywala.

Zhang

Do ich pierwszej walki doszło w kwietniu tego roku. Była to naprawdę duża sensacja. Reprezentant Chin w szóstej rundzie zastopował faworyzowanego Joyce’a, dla którego była to pierwsza zawodowa przegrana.

38-latek to przede wszystkim wicemistrz olimpijski, brązowy medalista mistrzostw świata i mistrz Europy amatorów. Joyce ma już na swoim rozkładzie zwycięstwa z takimi pięściarzami jak Joseph Parker, Carlos Takam, Daniel Dubois czy Bryant Jennings.

Nokaut!

W pierwszej rundzie było ciosów jak na lekarstwo. Joyce nie zamierzał ryzykować i wyprowadzał naprawdę mało ciosów. Zhang parę razy trafił, ale też bez żadnych konkretów.

Druga runda wyraźnie pod kontrolą reprezentanta Chin. Po jednym z uderzeń Joyce był wstrząśnięty. Zhang podkręcał tempo i dochodził do celu często. W końcówce Joe wyglądał jakby coraz gorzej znosił uderzenia.

Na początku trzeciej odsłony Joyce wyglądał lepiej. Chińczyk dalej jednak dochodził do głosu i w pewnym momencie trafił potwornym ciosem. Joyce po raz pierwszy był na deskach i jak się okazało ostatni.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis