MMA PLGamrotLewandowski o debiucie Gamrota: To też pokazuje, że może to UFC nie jest takie super idealne!

Lewandowski o debiucie Gamrota: To też pokazuje, że może to UFC nie jest takie super idealne!

Jeden z właścicieli KSW został zapytany o dyskusyjną przegraną Mateusza Gamrota (17-1) w UFC. Martin Lewandowski zaskoczył swoją wypowiedzą!

”Gamer” debiut w największej organizacji na świecie odnotował siedemnastego października. Były podwójny mistrz KSW wstępnie miał zmierzyć się z niebezpiecznym Magomedem Mustafaevem. Ostatecznie w miejsce reprezentanta Rosji wszedł debiutujący w UFC – Guram Kutateladze (12-2). Gruzin udowodnił, że zrobił duże postępy. Przypomnijmy, że przed debiutem wielu kibiców oraz ekspertów wskazywało, że będzie to łatwa walka na start dla naszego reprezentanta.

Pojedynek zapewnił sporo emocji. Guram od samego początku stanowił wielkie zagrożenie w stójce. Głównie mowa o kopnięciach na tułów. Gamrot zdobywał sprowadzenia, ale nie mógł na długo utrzymać rywala w parterze. Gruzin miał również Mateusza na deskach. Polak szybko doszedł do siebie. Po 3-rundach sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Gurama Kutateladze.

Lewandowski o debiucie Gamrota: Nie widziałem żeby on tam protestował!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o debiut Mateusza Gamrota (17-1) w największej organizacji na świecie. Wypowiedź jednego z właścicieli KSW może was zaskoczyć!

Nie widziałem, powiem ci szczerze. Wiem, że przegrał. Wiem, że przegrał, pomimo iż były głosy, że wygrał na punkty, ale nie widziałem tej walki niestety. Nie tam z jakiejś niechęci, tylko jakiś taki czas był i później już tylko skróty widziałem i komentarze czytałem, więc ciężko mi się odnieść. Ale to też pokazuje, że to UFC może nie jest takie super idealne. Nie? Zawsze jak takie coś się w KSW wydarzy, to jest ”skandal, oszukali”! A tu proszę. I co najlepsze, Gamer też nie czuł tego tak. Nie widziałem, żeby on tam protestował, czy się unosił jakoś.

Reprezentant Czerwonego Smoka w rozmowie z Adamem Lewickim z Onet Sport zdradził, kiedy chciałby stoczyć swój następny pojedynek.

Po nowym roku chciałbym zacząć okres przygotowawczy i myślę, luty marzec, życzyłbym sobie wrócić do klatki. Ja dałem dyspozycję, że w tym okresie będę dostępny, no i czekam na propozycję.

Zobacz także:

Okniński ostro o Lewandowskim! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mocnych słowach o Martinie Lewandowskim. Już widzieliście wpis Trenera?

Piękne zachowanie mistrza! Joshua długo będzie dzierżył pasy?

Godne zachowanie mistrza! Anthony Joshua wspiera finansowo brytyjskie kluby bokserskie