MMA PLBoksPiękne zachowanie mistrza! Joshua wspiera finansowo brytyjskie kluby bokserskie!

Piękne zachowanie mistrza! Joshua wspiera finansowo brytyjskie kluby bokserskie!

Uczynek godny uznania! Anthony Joshua (24-1, 22 KO) wspiera finansowo brytyjskie kluby bokserskie, które mają duże problemy z powodu panującego koronawirusa.

Joshua

Brytyjczyk pierwszy tytuł zdobył w kwietniu 2016 roku. Joshua w Londynie sięgał po pas IBF – po tym jak już w drugiej odsłonie znokautował Charlesa Martina. 31-latek tytuł IBF, WBA i IBO zdobył rok później. Anthony po szalonym boju pokonał wielkiego Wladymira Kliczkę.

Zachowanie godne mistrza!

Piękne zachowanie mistrza! Anthony Joshua (24-1, 22 KO) postanowił, że będzie wspierał finansowo brytyjskie kluby bokserskie, które mają duże problemy z powodu koronawirusa. Joshua wielokrotnie wspominał, że gdyby nie sport, to jego życie mogło pójść w złą stronę.

Boks pomógł mi ukształtować się, zarówno fizycznie jak i mentalnie. Nie jest tajemnicą, że bez boksu i rodziny skupionej wokół mojego amatorskiego klubu moje życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej. Ten sport dał mi naprawdę wiele i chciałbym pomóc zaakcentować problemy, które dotykają zwykłe kluby i zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby te najbardziej potrzebujące utrzymały swoją działalność. Chcę podziękować angielskiej, szkockiej i walijskiej federacji za pomoc w ułatwieniu dotarcia pomocy finansowej do najbardziej dotkniętych ośrodków w ich regionach, a także za zapewnienie, że pieniądze trafią bezpośrednio do klubów. Nie wykorzystuję tego jako okazji do krytykowania rządu za brak finansowania boksu, są to niecodzienne czasy, chciałbym jednak skorzystać z szansy, aby poprosić ich o ponowne przemyślenie swojego stanowiska. Bez wsparcia stracimy centra sportowe skierowane dla społeczności i potencjalne gwiazdy.

Anthony Joshua (24-1, 22 KO) swój ostatni pojedynek stoczył dwunastego grudnia. W Londynie w końcu doszło do konfrontacji z Kubratem Pulevem (28-2, 14 KO), który postawił twarde warunki. Joshua w 9 rundzie dokończył dzieła zniszczenia.

Zobacz także:

Szpilka wspiera i motywuje Tysona! Czekacie na kolejną walkę Krystiana Kuźmy?

Artur Szpilka polecał ”Tysona” organizacji GROMDA. Był to dobry pomysł, bo Krystian Kuźma doszedł do finału

Lewandowski mocno o FAME MMA! Zaskoczeni wypowiedzią?

Martin Lewandowski został ponownie zapytany o FAME MMA. Odpowiedź należała do tych mocnych!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis