MMA PLNajnowszeFilmyLegendarny Van Damme po prawie 40-latach kończy karierę! Na koniec zagra w zaskakującej roli!

Legendarny Van Damme po prawie 40-latach kończy karierę! Na koniec zagra w zaskakującej roli!

To naprawdę koniec pewnej epoki. Jean-Claude Van Damme poinformował, że kończy karierę aktorską. 61-latek postanowił, że pojawi się już tylko jeden film z jego udziałem, w którym zobaczymy historię jego prywatnego życia i podsumowanie tego co zrobił jako aktor.

Damme

Fani sportów walki zapamiętają na zawsze Jean-Claude Van Damme. Mowa tu o kultowych filmach jak ”Krwawy Sport” czy ”Kickboxer”. To są filmy, które mają wyjątkowy klimat – czego już nikt nie powtórzy. Van Damme walczący z Tong Po to jest kawał wielkiej historii. Wielu młodych ludzi wychowało się na filmach wielkiego aktora jakim niewątpliwie jest Jean-Claude.

To koniec pewnej epoki!

Jean-Claude Van Damme po raz drugi zagra samego siebie. Będzie to ostatni film w karierze legendarnego aktora. Film pod tytułem ”What’s My Name”. Van Damme nawiąże w nim do swojej barwnej kariery oraz życia prywatnego.

W “What’s My Name” postać grana przez Van Damme’a wybudza się ze śpiączki i nic nie pamięta. Żeby odzyskać część siebie – stoczy walki z przeciwnikami ze swojej przeszłości. Niewykluczone, że będzie to starcie z takimi postaciami jak Dolph Lundgren “Uniwersalny Żołnierz”, Michel Qissi “Krwawy Sport” czy Bolo Yeung “Podwójne Uderzenie”.

61-latek tym filmem chce pożegnać się z fanami i wrócić do swoich początków. Przede wszystkim wrócić do filmu ”Krwawy Sport”, po którym stał się bardzo sławny.

Van Damme zdradził również co będzie robił po zakończeniu kariery.

Całe życie pracowałem. Przez ostatnie 30 lat żyłem w hotelach. Opowiem o tym w filmie, pokażę, jak przez to oddaliłem się od mojej rodziny. Teraz chcę cieszyć się życiem i rodziną, bo życie szybko mija

Zobacz także:

Vasyl ostro odpowiada Załęckiemu: Robię sparingi w Bydgoszczy to przyjdź, bez siana Ci naj*bie! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na mocną odpowiedź Vasyla Halycha. Ukrainiec jest zainteresowany walką z Denisem Załęckim. Zawodnik GROMDY zaprosił ”Bad Boya” do Bydgoszczy, gdzie często sparuje.

Zawodnik FAME MMA krytykuje PRIME SHOW MMA: Ciężko oglądać taki rynsztok! Co wy na to?

Wczorajsza konferencja PRIME SHOW MMA wzbudziła duże zainteresowanie. Pojawiła się też krytyka ze strony Krzysztofa Stanowskiego czy promotora boksu – Andrzeja Wasilewskiego. Teraz na temat nowej freakowej organizacji wypowiedział się zawodnik FAME MMA – Kacper Błoński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis