MMA PLNajnowszeFilmyPoirier wystąpi w filmie? Luizjańczyk promuje debiutanckie dzieło Deva Patela! [WIDEO]

Poirier wystąpi w filmie? Luizjańczyk promuje debiutanckie dzieło Deva Patela! [WIDEO]

Czy Conor McGregor wyznaczył nową ścieżkę dla czołowych zawodników UFC?

Poirier zagra w filmie
Foto: Monkey Man/ MMA JUNKIE.

Filmowy debiut Conora McGregora odbił się szerokim echem na całym świecie. Irlandczyk zebrał sporo pochwał za swoją grę aktorską, a na dodatek pobił rekord Dwayne’a Johnsona, jeśli chodzi o najbardziej kasowy debiut w całej historii kinematografii.

Amazon pochwalił się ostatnio, że „Road House” z udziałem byłego mistrza UFC obejrzało już ponad 50 mln. widzów, co jest kapitalnym wynikiem. W tym momencie można zadać sobie pytanie: czy zawodnicy najlepszej ligi MMA na świecie coraz częściej będą angażowani w wysokobudżetowe produkcje?

Choć na ten moment trudno stwierdzić, to ewidentnie coś w tym temacie zaczęło się dziać. Otóż Dustin Poirier na swoich mediach społecznościowych rozpoczął promocję filmu „Monkey Man”, debiutanckiego dzieła Deva Patela.

ZOBACZ TAKŻE: „Opinia publiczna go skazała” – Trener Szyszka staje w obronie Dubiela!

Luizjańczyk opublikował krótki spot ze swoim udziałem. Jest to jednak tylko reklama, a sam Dustin nie wystąpi w tym filmie.

„Monkey Man” opowiada historię Kida, człowieka z ogromną traumą. Główny bohater pod przykrywką nocy, odziany w maskę małpy, bierze udział w nielegalnych walkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis