MMA PLDenis ZałęckiVasyl ostro odpowiada Załęckiemu: Robię sparingi w Bydgoszczy to przyjdź, bez siana Ci naj*bie!

Vasyl ostro odpowiada Załęckiemu: Robię sparingi w Bydgoszczy to przyjdź, bez siana Ci naj*bie!

Nie musieliśmy długo czekać na mocną odpowiedź Vasyla Halycha. Ukrainiec jest zainteresowany walką z Denisem Załęckim. Zawodnik GROMDY zaprosił ”Bad Boya” do Bydgoszczy, gdzie często sparuje.

Załęcki

Trzeba przyznać, że o ”Bad Boyu” było ostatnio bardzo głośno. Było to spowodowane jego mocnym konfliktem z Alanem Kwiecińskim. Do ich starcia doszło na High League 2 w Krakowie. Podczas konferencji, ”rundek” czy ważeniu nie brakowało tak zwanych dymów. Denis jeszcze przed walką uderzył rywala z liścia, pięści, a na koniec łokciem.

Denis Załęcki bez większych problemów po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Warto jednak zaznaczyć, że Kwieciński w tym pojedynku pokazał charakter.

Halych z mocną odpowiedzią!

Jest mocna odpowiedź! Vasyl Halych za pomocą insta stories zaprosił Denisa Załęckiego do Bydgoszczy.

Denis Ciebie podstępem trzeba namawiać do walki. Odrzuciłeś wszystkie propozycje na High League i GROMDA walki ze mną. Daj tyle siana co Grabowski na GROMDZIE to mogę z Tobą zawalczyć u Ciebie na gali. Przecież sam wiesz, że mam kontrakt z GROMDĄ i nie mogę walczyć u Ciebie na gali. Ch*j w to siano. Wiesz, że robię sparingi w Bydgoszczy to przychodź tam to bez siana Ci naj*bie

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 1: Dymy za kulisami! Antyfan uderzył Sobotę! Widzieliście?

Michał Sobolewski musi mieć się na baczności. W sieci pojawiło się nagranie zza kulis konferencji PRIME SHOW MMA, gdzie jeden z antyfanów ruszył z wściekłością na ”Sobotę”. Sytuacje musiała uspokoić ochrona. Jak się później okazało Michał chwile wcześniej został przez niego uderzony.

PRIME SHOW MMA 1: Bijatyka na konferencji! Cios zderzył się z Ambro! Oglądaliście?

Podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 1 doszło do bijatyki. Miało być face to face, ale panowie naprawdę się nie lubią. W grę poszły pięści. Do starcia Adriana Ciosa z Dawidem Ambro dojdzie już dziewiętnastego lutego w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis