MMA PLArchiwumKSWLegenda UFC Frank Mir pod wrażeniem KSW! Zainteresowany walką z “Pudzianem”!

Legenda UFC Frank Mir pod wrażeniem KSW! Zainteresowany walką z “Pudzianem”!

Żywa legenda wagi ciężkiej światowego MMA, Frank Mir (19-13) bardzo pochlebnie wypowiedział się o największej polskiej organizacji – Federacji KSW. 40-latek przyznał także, że byłby zainteresowany starciem z Mariuszem Pudzianowskim!

Frank Mir chce walki z Pudzianem w KSW

Były dwukrotny mistrz wagi ciężkiej UFC obecnie pozostaje wolnym agentem. 1 kwietnia bowiem wygasł jego kontrakt z organizacją Bellator MMA, gdzie stoczył trzy walki, wygrywając z niej jedną – rewanż z Royem Nelsonem.

Obecnie Amerykanin jest gotów wysłuchać ofert innych organizacji, a Federacja KSW wydaje się być dla niego bardzo interesującą opcją:

“KSW wygląda na fenomenalne show. Wartość ich produkcji jest szalona. Mają oni tam ciekawe walki w wadze ciężkiej.

Dla mnie na przykład taka walka z najsilniejszym człowiekiem na świecie Mariuszem Pudzianowskim byłaby bardzo interesująca.”

Ale nie tylko walkami w KSW, Mir jest zainteresowany. Zdradził też, że chętnie wysłucha ofert Rizin FF:

“Zawsze miałem marzenie o stoczeniu walki w Japonii. Pamiętam jak oglądałem Pride w przeszłości, a teraz wygląda na to, że Rizin szykuje jakąś galę w sierpniu. Jestem otwarty, możemy rozmawiać z różnymi organizacjami i różnymi firmami. Jestem otwarty zarówno na walki, jak i na komentowanie.

Teraz jest trudny czas ze względu na pandemię, ale zawsze można się do mnie odezwać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Można do mnie wysłać wiadomość prywatną na instagramie czy facebooku. Ja te wiadomości odczytam.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis