MMA PLNajnowszeKSWKacper Formela pewny siebie przed debiutem w KSW: Jego głowa będzie bardzo mocno obita

Kacper Formela pewny siebie przed debiutem w KSW: Jego głowa będzie bardzo mocno obita

Były mistrz wagi piórkowej organizacji FEN – Kacper Formela jest niezwykle pewny siebie przed debiutem w okrągłej klatce Federacji KSW. Zawodnik uchodzący za “Polskiego Machidę” jest pewny wygranej w sobotę na gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Kacper Formela

Rywalem Formeli w jednej z najciekawiej zapowiadającej się walce całej gali w Trójmieście będzie Ahmed Villa. Zawodnik z Bośni i Hercegowiny ma za sobą już wygraną z Łukaszem Charzewskim w klatce KSW.

Ostatnie bilety dostępne na eBilet.pl

Kacper Formela pewny siebie przed debiutem w KSW: Jego głowa będzie bardzo mocno obita

Formela jest jednak przekonany, że to on dysponuje lepszymi umiejętnościami pięściarskimi od swojego sobotniego rywala:

“Ahmed Vila jest na pewno bardzo silny. Widać to było w trakcie jego walki z Łukaszem Charzewskim. Na pewno jednak nie ma lepszej stójki niż ja, więc jego głowa będzie bardzo mocno obita. Ma dobry parter i właśnie na jego umiejętności w tej płaszczyźnie będę musiał bardzo mocno uważać. Szybciej go jednak znokautuję niż on mnie sprowadzić na matę. Chcę dawać jak najlepsze pojedynki, aby były wspominane przez lata. Chcę udowodnić, że Kacper Formela naprawdę jest w stanie namieszać w kategorii piórkowej. 11 maja w ERGO ARENIE zafunduję mojemu przeciwnikowi piekło na ziemi.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Formela vs Vila na XTB KSW 94?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis