MMA PLArchiwumDon KasjoŁatwiejsza walka z Mamedem czy z Adamkiem? Don Kasjo szczerze o walce z legendami!

Łatwiejsza walka z Mamedem czy z Adamkiem? Don Kasjo szczerze o walce z legendami!

Don Kasjo to ikoniczna postać polskich freak fightów. Życiński w najnowszym wywiadzie opublikowanym przez portal MMA Bądź Na Bieżąco zdradza, która walka byłaby dla niego łatwiejsza. Ta z Mamedem Khalidovem czy ta z Tomaszem Adamkiem.

Don Kasjo szczerze o walce z legendami

Tomasz Adamek to legendarny polski pięściarz, który swoją sportową karierę chce kontynuować z organizacją FAME MMA, z którą podpisał kontrakt na dwie walki.

Mamed Khalidov to także legenda, ale świata mieszanych sztuk walki. Ikona Federacji KSW ostatnio potrząsnęła środowiskiem sportów walki, kiedy to zadeklarował chęć walki w boksie.

Łatwiejsza walka z Mamedem czy z Adamkiem? Don Kasjo szczerze o walce z legendami!

Wielu kibiców wobec powyższych informacji zestawiało Mameda z Tomaszem Adamkiem właśnie w klatce organizacji FAME MMA.

Pomysł tej walki w FAME MMA jednak się oddala, a swoje trzy grosze w sprawie potencjalnej walki z oboma legendami przedstawił Kasjusz Życiński, włodarz organizacji PRIME Show MMA.

Don Kasjo w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim zdradził, który z dwójki Mamed-Adamek byłby dla niego trudniejszym rywalem.

Co ciekawe, Życiński zaprosił także Mameda na walkę do PRIME Show MMA:

“Bardzo chętnie zapraszamy Mameda do PRIME-u. To jest ikona sportów walki, więc zapraszamy. Wiadomo, to tylko sportowa walka. Ja tutaj w tym przypadku nie chciałbym dymić. Mam szacunek do Mameda, to on tworzył sporty walki w Polsce. Oglądałem te walki, kibicowałem. Ciekawy człowiek, charyzmę ma, fajny, ułożony. Już szybciej bym dymił z Adamkiem, bo z kilkoma jego poglądami się nie zgadzam, niż z Mamedem. A i tak wydaje się, że cięższy byłby Mamed niż Adamek. Młody, nieprzewidywalny. A Adamek? Easy money!”

Najbliższa walka Don Kasjo odbędzie się już 21 października na gali PRIME 6: Premium. Rywalem Życińskiego będzie Paweł Tyburski. Starcie to będzie walką wieczoru gali w Toruniu. Formułą, w którą obaj się zmierzą będzie boks.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis