MMA PLNajnowszeHighleagueLabryga o treningach z Błachowiczem: Mega doświadczenie i jest się od kogo uczyć!

Labryga o treningach z Błachowiczem: Mega doświadczenie i jest się od kogo uczyć!

W sobotę odbędzie się gala High League 6. W jednej z walk Denis Labryga zmierzy się z Konradem Karwatem. Dla Labrygi będzie to debiut w MMA, ponieważ do tej pory walczył tylko na gołe pięści w organizacji Wotore.

Labryga w Wotore stoczył dwa pojedynki. Debiut miał miejsce w 2022 roku podczas 4 edycji, gdzie w 2 rundzie pokonał Piotra Więcławskiego. Rewanż pomiędzy tymi panami odbył się w październiku 2022 roku, gdzie ponownie górą był Labryga.

Labryga o przygotowaniach!

Denis Labryga do swojej najbardziej walki przygotowuje się w Warszawskim klubie WCA. Trenuje tam m.in z Janem Błachowiczem. W wywiadzie dla kanału Fansportu TV został zapytany jak wyglądają jego treningi z “Cieszyńskim Księciem”.

Bardzo dobrze. Jeśli chodzi o Janka, jest normalną postacią, nie wywyższa się, jest normalnym gościem. Ma mocne kopyto, ma mocne pierdolnięcie, mega doświadczenie i jest się od kogo uczyć. Niejednokrotnie utarł mi nosa i niejednokrotnie przekazał informacje bardzo ważne, za które dziękuję i pomagają mi w dalszym rozwoju. To jest super. Nie tylko Janek, Daniel Omielańczuk, Szpilka też. Jest z tymi ludźmi co robić.

Konrad Karwat to były strongman. We freakach walczy tylko w High League, gdzie stoczył dwa pojedynki. Debiut miał miejsce w lutym 2022 roku podczas 2 edycji, gdzie przez techniczny nokaut w 2 rundzie pokonał Mateusza “Tarzana” Leśniaka. Ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2022 roku na High League 4 pokonując przez techniczny nokaut w 1 rundzie Radosława Słodkiewicza.

Zobacz także:

Mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbyła się druga Konferencja Prasowa przed galą High League 6, na której to oglądaliśmy między innymi mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

Turyński chętny na walkę z Sararą na PGE: Do teraz się chełpi, że mnie pokonał! [WIDEO] Co wy na to?

Michał Turyński w rozmowie z naszym portalem wyznał, że gdyby tylko pojawiła się propozycja walki z Tomaszem Sararą bądź Arkadiuszem Wrzoskiem na PGE Narodowym, to nie zastanawiałby się nawet chwili. Trzeba przyznać, że kolejne zestawienie topowych ciężkich kick-boxerów mogłoby dostarczyć kibicom dużo emocji. Do gali KSW Colosseum dojdzie już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis