MMA PLBoksKtoś mówił o rekordach? Zawodnik postanowił, że stoczy dwie walki w jednym tygodniu!

Ktoś mówił o rekordach? Zawodnik postanowił, że stoczy dwie walki w jednym tygodniu!

Mieliśmy już przypadki zawodników którzy toczyli kilka walk w miesiącu, Mateuszowi Murańskiemu udało się nawet stoczyć dwa starcia jednego dnia. Jeśli jednak mowa o sportowcach, to Michal Plesnik wyrasta nam na rekordzistę.

bokser

Fighter ze Słowacji szykuje się do swojego drugiego starcia w przeciągu czterech dni! Po poniedziałkowej batalii z Michalem Rybą, zawodnik zza południowej granicy sprawdzi swoją formę w formule wszechstylowej walki wręcz.

Absolutny Wariat!

O taki obrocie spraw poinformował Wiktor Materan za pośrednictwem swojego Twittera.

Jedna z moich najlepszych współprac. W poniedziałek Plesnik odprawił w boksie, równie dobrze znanego z polskich ringów Michala Rybę. Zaraz po walce przyszła oferta walki MMA, w czwartek, także dziś Michal ponownie założy rękawice, tym razem te mniejsze. Absolutny wariat.

Kim jest Michal Plesnik?

To Słowacki bokser i zawodnik MMA. Legitymujący się rekordem 9-5-0 pięściarz ma na rozkładzie między innymi Igora Jakubowskiego. Nieco gorzej wiedzie mu się w mieszanych sztukach walki, w której to formule stoczył dwa pojedynki i w obu musiał uznać wyższość rywala. Oba starcia miały miejsce na galach czeskiej organizacji Oktagon MMA.

Zobacz także:

Wasilewski krytycznie o powrocie Adamka: Taki schemat, że już się wymiotować chce!

Informacja o powrocie Tomasza Adamka do ringu obiegła już całe środowisko sportów walki. Wiele osób wyraża pełną aprobatę do decyzji „Górala”, jednak jest też grupa ludzi, którzy nie są przychylni temu ruchowi.

Mocna wymiana słów między Tyburskim a Miklaszem! ”Tybori”: Desperacko prosisz o walkę!

Dojdzie do takiego pojedynku na Prime Show MMA? Kacper Miklasz postanowił w mediach społecznościowych rzucić wyzwanie w kierunku Pawła Tyburskiego. W pewnym momencie na instagramie doszło do wymiany zdań.

Roberto Soldić z jedną walką w kontrakcie z KSW: Pokonałem już wszystkich w KSW, zobaczymy!

Roberto Soldić (20-3) zdradził do kiedy obowiązuje go kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Chorwat ma jeszcze w kontrakcie z KSW jeden pojedynek. ”RoboCop” nie wyklucza różnych opcji, ponieważ ciekawy ofert nie brakuje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis