MMA PLNajnowszeALMMAKto oprócz Popka czy Najmana na FAME MMA 7? Jest data konferencji prasowej!

Kto oprócz Popka czy Najmana na FAME MMA 7? Jest data konferencji prasowej!

Zastanawiacie się kto oprócz Popka Monstera czy Marcina Najmana wystąpi na FAME MMA 7? W karcie walk są już dwa głośne rewanże, ale więcej szczegółów poznamy na konferencji prasowej, która została już zaplanowana!

Kto na FAME MMA 7

Jeden z właściciel organizacji FAME MMA Krzysztof Rozpara rozmawiał z portalem Onet.pl na temat nadchodzącej, siódmej edycji imprezy. Ta zaplanowana jest na dzień 5 września. Ale o tym, kto jeszcze na niej wystąpi dowiemy się ze specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

Kto oprócz Popka czy Najmana na FAME MMA 7?

W karcie walk najbliższej gali FAME MMA znajdują się między innymi Popek Monster i Marcin Najman. Obaj czekają na ogłoszenie swoich rywali. Oprócz pojedynków tych zawodników, w rozpisce imprezy znajdują się już dwa pojedynki. Oba to rewanże.

Adrian Polak zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim! Walce tej smaczku dodaje fakt, że po ich walce na FAME MMA 4 doszło do awantury także w press roomie. Teraz zawodnicy wyjaśnią sobie nieporozumienia w klatce. Przypominamy, że pierwszą walkę wygrał Polak.

W drugim ogłoszonym starciu, Kamil Hassan podejmie Maksymiliana “Wiewióra” Wiewiórkę. Obaj zmierzyli się po raz pierwszy na FAME MMA 3. Wówczas lepszy okazał się “Wiewiór”, który niespodziewanie wygrał ten pojedynek na punkty.

O tym, kto jeszcze wystąpi na FAME MMA 7 dowiemy się na konferencji prasowej, która odbędzie się 26 lipca. To tam mamy poznać więcej szczegółów karty walk nadchodzącej gali poznańskiej organizacji.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w rozpisce tego wydarzenia?

Zobacz także:

Czy FAME MMA 7 będzie najlepszą galą tej organizacji?

Tak zapowiada jeden z właścicieli. Wojciech Gola przyznał, że na FAME MMA 7 szykują się fajerwerki!

Kto przeszedł z KSW do FAME MMA?

Ostatnio był głośny transfer na rynku mieszanych sztuk walki w Polsce. Z KSW do FAME MMA przeszedł popularny zawodnik!

Czy uczestnikowi gali na gołe pięści WOTORE ktoś odgryzł ucho w walce ulicznej?

Bardzo przykra sytuacja spotkała uczestnika drugiej gali Wotore – Piotra Kurowskiego. Zawodnik i jednocześnie trener personalny wdał się w kłótnię na ulicy, czego efektem jest utrata znacznej części prawego ucha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis