MMA PLWotoreUczestnik gali na gołe pięści WOTORE stracił ucho w walce ulicznej!

Uczestnik gali na gołe pięści WOTORE stracił ucho w walce ulicznej!

Foto: facebook.com/ Piotr Kurowski

Bardzo przykra sytuacja spotkała uczestnika drugiej gali Wotore – Piotra Kurowskiego. Zawodnik i jednocześnie trener personalny wdał się w kłótnię na ulicy, czego efektem jest utrata znacznej części prawego ucha.

Kurowski miał okazję pokazać się szerszej publiczności podczas drugiej gali Wotore 2. Zawodnik wziął udział w turnieju MMA na gołe pięści. Występ nie był jednak dla niego szczególnie udany, gdyż zaliczył on porażkę już w pierwszej walce. Pogromcą okazał się Karol Grzesiuk.

Niedawno zawodnikowi przydarzyła się bardzo niebezpieczna sytuacja. Mianowicie wdał się on w uliczną potyczkę, broniąc swojej koleżanki. Pomiędzy napastnikami i Kurowskim doszło do mocnej wymiany zdań, która następnie przerodziła się w rękoczyny.

Efekt dla fightera znanego z Wotore jest dość opłakany. Mianowicie jeden z atakujących odgryzł mu znaczny fragment prawego ucha. Kurowski dość szybko znalazł się w szpitalu, gdzie przeszedł operację. Na swoim prywatnym koncie na Facebooku zawodnik szerzej opisał całą sytuację, dodając do tego stosowne zdjęcia. Ostrzegamy, że są one bardzo drastyczne.

Taki prezent dostałem w dniu moich imienin
od pewnego Ukraińskiego kanibala
Za siostrę za brata idę w ogień – taki jestem
Takie mamy czasy w Polsce – trzech Ukraińców najpierw zaczepia siostrę kolegi i po mojej interwencji i krótkiej wymianie argumentów … jeden postanawia zabawić się w znanego boksera i odgryza mi ucho —— wstyd i brak honoru obywateli ze wschodu
Zdjęcie przed i po operacji -masakra

pisownia oryginalna

Taki prezent dostałem w dniu moich imienin od pewnego Ukraińskiego kanibala 👿👿👿Za siostrę za brata idę w ogień – taki…

Opublikowany przez Piotra Kurowskiego Niedziela, 28 czerwca 2020

Zobacz także:

Piotr Szeliga na dłużej z MMA! Związał się z grupą Artnox Fight Sport

Wygląda na to, że Piotr Szeliga na dłużej związał się z MMA! Zawodnik, który zyskał popularność wygrywając z Krystianem Pudzianowskim na FEN 28 dołączył do grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport.

Pięściarz piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno miał walczyć z Joshuą!

Niewiele osób jest w stanie w to uwierzyć, ale amerykański pięściarz już piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno zestawiano go z mistrzem świata wagi ciężkiej Anthonym Joshuą!