MMA PLFAME MMAZ KSW do walki wieczoru FAME MMA 7! Szef FAME MMA o angażu Popka!

Z KSW do walki wieczoru FAME MMA 7! Szef FAME MMA o angażu Popka!

Z Federacji KSW do walki wieczoru gali FAME MMA 7! Wczoraj polskie MMA obiegła informacja o zakontraktowaniu Popka Monstera przez poznańską organiazcję. Teraz okazuje się, że Paweł Mikołajuw wystąpi w walce wieczoru najbliższej imprezy.

Gala FAME MMA 7 odbędzie się ostatecznie 5 września. Miejsce imprezy nie jest jeszcze znane. Mamy je poznać w ciągu najbliższych tygodni. Niewykluczone, że gala ta odbędzie się już z udziałem publiczności.

Z KSW do walki wieczoru FAME MMA 7!

Co ciekawe jeden z szefów FAME MMA, Krzysztof Rozpara – w rozmowie z portalem Onet.pl – zdradził, że Popek Monster wystąpi w walce wieczoru wrześniowej gali.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się nam sfinalizować ten kontrakt. Od dłuższego czasu prowadziliśmy rozmowy z Pawłem i jego menedżerem. Widzimy, że ma zupełnie nową energię i chęci do treningów. Jest zmotywowany. Zależy nam na tym, żeby zbudować fajne, koleżeńskie relacje i by ta współpraca rozwijała się.

Paweł to profesjonalista, wie na czym polega show i promocja. Cieszymy się, że już na starcie zgadzamy się, co do wspólnej wizji tego, jak ma wyglądać kolejny main event.”

W kwestii występu Popka na FAME MMA 7 została tylko jedna niewiadoma. Z kim wejdzie do klatki. Macie jakieś typy?

Zobacz także:

OFICJALNIE: Popek w FAME MMA!

Wielki transfer do FAME MMA! Do polskiej organizacji walk freak fight dołączył Popek!

Mike Tyson ciągle jest “Bestią”. Czy to możliwe, by tak ruszał się 53-latek? [WIDEO]

Mike Tyson ciągle jest “Bestią”! 53-letnia legenda światowego boksu przygotowuje się do powrotu do zawodowego ringu. Jego forma na treningach jest niesamowita!

Andrzej Gołota chętny na walkę z Tysonem: Mogę walczyć nawet jutro!

Andrzej Gołota chętny na walkę z Tysonem? Uznawany za najlepszego polskiego pięściarza wagi ciężkiej w historii 52-latek przyznał, że chętnie wszedłby do ringu na rewanżowe starcie z “Żelaznym Mikiem”.

Mike Tyson na dopingu? Tak sądzi jeden z zawodników MMA

Powrót Mike’a Tysona na ring okraszony jest dużą dawką informacji i spekulacji. Wiele osób jest przede wszystkim zaskoczonych formą, jaką prezentuje „Żelazny Mike”. Zdaniem Siegieja Charitonowa (30-7, 2N/C) Amerykanin doszedł do dyspozycji za sprawą środków dopingujących.