MMA PLEFM SHOWNorman ParkeBorys Mańkowski o walce Parke-Don Kasjo: Ta walka bokserska była brzydka!

Borys Mańkowski o walce Parke-Don Kasjo: Ta walka bokserska była brzydka!

Borys Mańkowski postanowił również wypowiedzieć się o ostatniej walce Normana Parke. ”Stormin” podczas jubileuszowej 10-edycji FAME MMA wygrał z gwiazdą organizacji – ”Don Kasjo”.

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do wyczekiwanego pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Mańkowski: Próbował dystansować, a do końca nie umiał!

Borys Mańkowski podczas wczorajszego cage’a wypowiedział się o ostatniej walce Normana Parke. Były zawodnik UFC na zasadach boksu zmierzył się z Kasjuszem Życińskim.

No właśnie nie został, bo wiadomo Norman udowodnił dużo w sporcie, ale właśnie ten Kasjo to jest gość, który w tym boksie siedział parę lat. Jak dla mnie to on dobrze boksuje, gdzieś tam dobrze boksował, nie wiem na dzień dzisiejszy jak to wygląda, bo ta walka bokserska była brzydka. Norman się pchał, on próbował dystansować, a do końca nie umiał i to wyglądało dosyć brzydko. Na pewno we wcześniejszych latach był mocny, nie? Ja jednak chciałbym się bić z gościem, który nie jest znany z innych rzeczy, a ze sportu. To nie będzie na pewno w najbliższym czasie. Teraz walka z Normanem potem w KSW. Ja nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze będę się bił w innej organizacji czy innym stylu walki, nic nie zakładam.

Cały cage poniżej:

Zobacz także:

Są pierwsze słowa Badra Hari po przegranej z Wrzoskiem! Legenda chce… rewanżu! Co wy na to?

Badr Hari (106-16, 92 KO) nie tak wyobrażał sobie pojedynek w Rotterdamie z naszym reprezentantem Arkadiuszem Wrzoskiem (14-5, 8 KO). Są pierwsze słowa Marokańczyka po sensacyjnej przegranej na Glory 78.

Mateusz Gamrot jest pewny jak zakończy się walka Parke z Mańkowskim! A wy?

Mateusz Gamrot (19-1) jest przekonany! ”Gamer” wróży Normanowi Parke masakrę w rewanżowym pojedynku z Borysem Mańkowskim. Ich drugie starcie będzie walką wieczoru FAME MMA 11.